Relaksujące marzenie

Relaksujące marzenie

Spis treści

Jedyną rzeczą, która daje całkowite odprężenie po ciężkim dniu jest masaż. Profesjonalny masaż w salonie odnowy łączy się z niesamowitymi doznaniami zarówno relaksacyjnymi jak i estetycznymi. Ten sam efekt można uzyskać w domowym zaciszu, dzięki nowemu Inada Sogno. To nowy fotel masujący, zaprojektowany przez japońskich specjalistów od masażu.

Ten wysoko zaawansowany technologicznie produkt bez przeszkód można nazwać unikalnym. Każdą część stworzono w taki sposób by masaż był przeprowadzany zgodnie z zasadami stymulacji punktów Shiatsu. Wybór trybu masażu to jedyna czynność, którą trzeba wykonać. Sogno masuje nie tylko duże partie mięśni, lecz także te części ciała, które są zazwyczaj omijane podczas tradycyjnego masażu w salonie. Sogno wyposażono w pięć funkcji, których relaksacyjne fotele, do tej pory nie miały. Są to pełne masaże ramion i szyi, w tym tradycyjny, delikatny masaż karku, masaż rąk od ramienia po opuszki palców, bioder i ud, a także funkcja stretchingu.

Inada Sogno to prawdziwie luksusowy sprzęt. Pozwala pozbyć się stresu, odprężyć po męczącym dniu. Prawdopodobnie to jeden z nielicznych ekskluzywnych produktów, który daje tak duże poczucie dobrze wydanych pieniędzy.

 

Powiązane artykuły