Odtwarzacze Blu-Ray od Samsunga

Odtwarzacze Blu-Ray od Samsunga

Spis treści

Samsung mówi wprost, że żaden kompromis nie będzie rozwiązaniem, gdy w grę wchodzi jakość blu-ray. Jeden z najnowszych modeli BD-C6900 jest zdobywcą nagrody 2010 CES Best of Innovations Award.

Dzięki niemu już w domowym zaciszu będzie można oddać się przyjemności oglądania filmów w 3D. Sprzęt zapewnia dodatkowo wielokanałowy dźwięk przestronny. Odtwarzacz jest kompatybilny z telewizorami HD w formacie 3D oraz najnowszymi standardami 3D dla Blu-ray. Wśród wszystkich technicznych usprawnień i innowacji nie zapomniano o efektownym designie. Czarny, płaski, o zgrabnych kształtach sprzęt doskonale będzie prezentował się w każdym salonie. Dzięki półprzezroczystej obudowie możliwa jest obserwacja jak obraca się płyta podczas odtwarzania.

Każdy z pozostałych modeli odznacza się czymś innym. BD-C7500 góruje nad pozostałymi dzięki swym smukłym kształtom i nowoczesnemu wzornictwie. BD-C6500 to wydajność i szybkość działania. Zaś, BD-C5500 charakteryzuje się przyjaznym dla środowiska wykonaniem. Wszystkie modele wyposażone zostały w funkcje, dzięki którym możliwy będzie dostęp do treści multimedialnych oferowanych przez serwisy internetowe.

Model BD-C7500 został wyróżniony przez ekspertów w tegorocznej edycji CES 2010 Innovations w kategorii urządzeń do odtwarzania filmów. 3 centymetrowa szerokość zapewnia mu tytuł najbardziej smukłego odtwarzacza Blu-ray na świecie. Można go zawiesić na ścianie, postawić pod kątem 25 stopni lub płasko. Odtwarzacz BD-C7500 cechuje się zwiększoną prędkością ładowania i uruchamiania płyt. Jest także w stanie odtwarzać materiały 1080p z prędkością 24 klatek na sekundę.

Jeśli zaś szukamy naprawdę szybkiego sprzętu warto zwrócić uwagę na model BD-C6500, który z prędkością ładowania płyt wynoszącą 15 sekund oraz 15 sekundowym czasem uruchamiania, bez wątpienia jest jednym z liderów w tej kategorii.

Model BD-C5500 znajdzie natomiast zwolenników wśród tych wszystkich, którzy szukają odtwarzacza o wysokiej wydajności i zaawansowanych funkcjach, w przystępnej cenie. Urządzenie posiada opcję łączności Wi-Fi.

Premiera wszystkich modeli zaplanowana została na 2010 rok. Urządzenia po raz pierwszy wyposażono w funkcję Internet@TV. Nowością w tej opcji jest Samsung Apps, sklep z aplikacjami, z którego użytkownicy mogą pobierać materiały i usługi multimedialne. Odtwarzacze są odzwierciedleniem charakterystycznego dla firmy Samsung ducha innowacyjności.

Powiązane artykuły