Lodowe głośniki Harman Kardon

Lodowe głośniki Harman Kardon

Spis treści

Sprzęt od Harman Kardon łączy w sobie industrialny wygląd z nowoczesną technologią. Firma rozpoczęła tworzenie produktów audio 49 lat temu, produkując pierwszy na świecie odbiornik hi-fi. Zdobyte przez te lata doświadczenie pozwala projektować i produkować sprzęt o doskonałej jakości i wyszukanym designie.

Najnowszym dziełem Harman Kardon są głośniki GLA-55. Model wygląda jakby był rzeźbiony w lodzie. Nie musimy się jednak obawiać o to, że się rozpuści, GLA-55 wykonano bowiem z kryształowego szkła. Głośniki o tak niepowtarzalnym wyglądzie bez wątpienia będą doskonale prezentować się w każdym pomieszczeniu.

Lodowe głośniki Harman Kardon

Jeśli zaś chodzi o parametry, w głośnikach umieszczono po dwa przetworniki CMMD, potrafiące zagrać w zakresie czterech oktaw. Głośniki zaklasyfikowano w klasie HighEnd, a dzięki systemom Slipstream Port , COE (Computer-Optimized Equalization) i OCT (Optimized Compression Topology), z głośników wydobędą się zarówno niskie, jak i najwyższe tony. Sprzęt przeznaczony jest do współpracy z notebookami Apple.

Lodowe głośniki Harman Kardon

Za lodowy powiew dźwięku Harman Kardon życzy sobie prawie 3400 zł. Informacje o tym, gdzie można zakupić głośniki GLA-55 znajdziemy na stronie internetowej Harman Kardon.

Powiązane artykuły