Komputer w wersji Ming

Komputer w wersji Ming

Spis treści

W związku z ciągłą miniaturyzacją sprzętu komputerowego, producenci starają się projektować takie urządzenia, które swoim wyglądem będą przyciągać rzesze nabywców. Dlatego dzisiaj wybierając komputer, laptopa czy telewizor możemy liczyć na elegancki , który wkomponuje się w wystrój naszego .

komputer waza 002 Komputer w wersji Ming

Spośród kilku ofert warto zwrócić uwagę na naprawdę interesujący projekt tajwańskiego producenta ECS – komputera personalnego umieszczonego w obudowie imitującej wazę. Jest to idealny sposób na to by przemycić peceta do salonu.

komputer waza 003 Komputer w wersji Ming

Komputer zbudowany został z całkiem dobrych podzespołów. Za moc obliczeniową odpowiedzialny jest procesor Intel Atom 230, a pamięć podręczna to 1GB. Na pokładzie znajduje się również karta graficzna od NVIDIA (wersja ION). Co ciekawe, waza posiada napęd Blu-Ray. Znalazło się także miejsce na kilka portów USB, kartę Ethernet czy wyjścia HDMI (wszystko to znajduje się u podstawy wazy, tak żeby kable nie kolidowały z napędem optycznym, który znajduje się u góry).

komputer waza 001 Komputer w wersji Ming

Co do stylu w jakim wykonana została „obudowa”, to należy przyznać, że waza prezentuje się naprawdę świeżo i elegancko. Jest to naprawdę doskonały sposób przy przystroić swoje pomieszczenie i nadać mu trochę elegancji.

Zobacz również:

Formuła 1 dla każdego

Pod buda Morosiniego

Citroen urzeczywistnia

Powiązane artykuły