iPod dla domu

Itube ValveDock Carbon Edition 2

Spis treści

Jeśli mowa o tworzeniu się legendy, nie sposób pominąć firmy Apple. Odtwarzacze multimedialne iPod w niedalekiej przyszłości mają szanse stać się produktem tak powszechnym jak np. telefon komórkowy.

W bardzo niedalekiej przyszłości pewien znany żart ma prawo stać się nadzwyczaj prawdziwy:
Poniedziałek, oglądam telewizję – iPod.
Wtorek, przeglądam Internet – iPod
Środa, słucham radia – iPod
Czwartek – boje się otworzyć lodówkę

Rynek reaguje szybko, czego skutkiem jest duża ilość urządzeń przeznaczonych do współpracy z tymże urządzeniem. Stacje dokujące do iPodów można znaleźć w wielu systemach audio. Ale jak dotąd nikt nie pofatygował się o tak ekskluzywny zestaw jak firma TL Audio – Fatman.

Itube ValveDock Carbon Edition 2 to wzmacniacz pozwalający przeistoczyć prawie każdy przenośny odtwarzacz spod znaku Apple w domowe centrum rozrywki. Obudowa została w całości wykonana z włókien węglowych. Dzięki temu zyskuje na elegancji i stylistyce. iTube posiada również złącza dla dwóch dodatkowych, zewnętrznych źródeł dźwięku jak np. komputer czy telefon.

W zestawie znajdują się 2 dopasowane stylistycznie głośniki wraz z okablowaniem, oraz pilot pozwalający na zdalną obsługę wszystkich dołączonych urządzeń. 25 W mocy wyjściowej na wzmacniaczu może nie jest oszałamiające, ale w domowych warunkach powinno być to w zupełności wystarczające.

YouTube Preview Image

Powiązane artykuły