Garmin-Asus M10 – więcej niż nawigacja

Garmin-Asus M10 - więcej niż nawigacja

Spis treści

Do rodziny Garmin – Asus G60 i M20 dołączył kolejny model – M10. Garmin-Asus M10 został stworzony dla osób, które są już zmęczone noszeniem ze sobą wielu urządzeń – telefonu, laptopa, PND, aparatu fotograficznego, i chcieliby je zamienić na jeden produkt. M10 daje im właśnie taką możliwość.

garmin asus m10 008 Garmin Asus M10 więcej niż nawigacja

Funkcjonalność i styl

Garmin-Asus M10 to urządzenie dla osób potrzebujących mobilnych i funkcjonalnych rozwiązań. Telefon, , PND i aparat fotograficzny – teraz można mieć wszystko w jednym! Niemożliwe? Garmin-Asus stworzył eleganckie i stylowe urządzenie, które posiada wszystkie potrzebne funkcje dla każdego nowoczesnego i aktywnego człowieka. Model M10 został wyposażony w 3,5-calowy dotykowy wyświetlacz WVGA i przyjazny interfejs – trójwymiarowy menadżer zadań. Oprócz tradycyjnych funkcji, Garmin-Asus posiada także wiele innych, które ułatwią codzienne życie. Funkcja Billboard, pozwoli łatwo śledzić najnowsze i najważniejsze wiadomości jednocześnie. Wszystkie informacje są w zasięgu ręki. Od wiadomości tekstowych, e-maili, nieodebranych połączeń po kalendarz spotkań. Garmin-Asus M10 posiada również wysokiej rozdzielczości aparat fotograficzny (5megapikseli), który automatycznie opisuje zdjęcia i filmy informacją o wysokości i szerokości geograficznej, tak, aby użytkownik zawsze wiedział, gdzie zostały zrobione. Telefon oferuje także dostęp do Facebooka, YouTube i Picasa, więc w każdej chwili można podzielić się nimi z najbliższymi.

Pomoc w drodze i na parkingu

Garmin-Asus M10 został wyposażony w najbardziej zaawansowane mobilne usługi lokalizacyjne (LBS) opracowane dla telefonu z systemem Windows Mobile. Jeśli nie pamiętasz gdzie zostawiłeś samochód albo podróżując przeoczyłeś właściwy skręt, posiadając urządzenie Garmin-Asus M10 nie musisz się tym martwić. Dzięki funkcji lokalizacji, telefon doprowadzi Cię do zagubionego samochodu. Jeśli natomiast przez pomyłkę wybrałeś złą trasę, urządzenie automatycznie ponownie oblicza trasę, byś mógł szybko wrócić na właściwą drogę.

Telefon daje dodatkowo możliwość zaznaczenia na mapie punktów POI: miejsca zamieszkania znajomych lub inne interesujące użytkownika miejsca. Pozwala także wykorzystać dowolny adres z listy kontaktów, wiadomości tekstowej, e-maila czy strony internetowej, aby uruchomić nawigację do tego punktu. Funkcje nawigacyjne można także powiązać z innymi aplikacjami, takimi jak kalendarz, kontakty, poczta elektroniczna, przeglądarka internetowa i komunikator, co sprawia, że korzystanie z tych aplikacji staje się wyjątkowo intuicyjne i płynne.

garmin asus m10 001 horz2 Garmin Asus M10 więcej niż nawigacja

Europa w Twoim telefonie

Garmin-Asus M10 oferuje funkcję „Gdzie jestem?”, wskazującą użytkownikowi szerokość i długość geograficzną obecnego położenia, najbliższy adres, szpitali, restauracji czy stację paliw, wszystko po jednym dotknięciu ekranu. Dzięki temu, odnajdziesz się bez problemu w obcym mieście. Szukasz restauracji w Rzymie, hotelu w Madrycie? Seria urządzeń Garmin-Asus posiada miliony załadowanych wstępnie punktów użyteczności publicznej (POI), takich jak hotele, restauracje, stacje benzynowe, szpitale i inne. Dostęp do punktów POI jest łatwy, dzięki przekazywanym głosowo informacjom.

Najnowszy Windows Mobile 6.5.3 w Garmin-Asus M10

Dzięki oprogramowaniu Windows Mobile 6.5.3 telefon obsługuje się łatwo i intuicyjnie. Garmin-Asus M10 można w prosty sposób dostosować do indywidualnych potrzeb. Użytkownik ma dostęp do aplikacji poprzez Windows Marketplace oraz zestaw usług sieciowych takich jak informacje o lotach, prognozy pogody, informacje drogowe i inne.

Urządzenie oferuje 512MB pamięci RAM, 512 Flash oraz 4GB pamięci wewnętrznej. Model M10 został wyposażony w baterię 1500 mAh, która zapewnia wiele godzin korzystania bez ładowania oraz wirtualną klawiaturę QWERTY do szybkiego wprowadzania tekstu. HSDPA oraz Wi-Fi (802.11 b / g) zapewnią szybkie połączenie z siecią Internet.

Powiązane artykuły