Gamin` Station

Gamin` Station

Spis treści

Produkowany nieprzerwanie od trzech lat, tworzony przez graczy i dla  graczy – tak można w dużym skrócie określić nowy twór ochrzczony nazwą “Gamin` Station”. Domowy system rozrywki (a właściwie symulator jazdy) to połączenie rajdowego fotela (dokładnie takiego, jaki jest montowany w wyścigowych samochodach), kierownicy oraz ekranu LCD. Gamin` Station jest kompatybilny z Xbox, Xbox 360, PS2 oraz PS3. Przeprowadzono ponad 1000 godzin testów, by sprawdzić kalibrację urządzenia z popularnymi na rynku grami wyścigowymi.

Gracz może dowolnie dostosować pozycję fotela, jak również zmienić wysokość pedałów i kierownicy. Wszystko po to, by poczuć się jak za prawdziwym “kółkiem”. Kierownica, pedały oraz system nagłaśniający (głośniki 5.1) to dzieło specjalistów z firmy Logitech. Pokryty miekką gąbką fotel wykończono ręcznie. Możliwe jest spersonalizowanie produktu do własnych wymagań, koncepcji.Gamin` Station

O każdym z elementów – począwszy od uchwytów na kubki, przez wiatraczki, podświetlenia, aż po zmiany kolorów – może decydować przyszły użytkownik. Producent gwarantuje, że gracze otrzymają ogromną dawkę przyjemności i adrenaliny z użytkowania jego produktu. Gamin` Station kosztuje 1,660 funtów.

Powiązane artykuły