Energooszczędny skaner fotograficzny

Energooszczędny skaner fotograficzny

Spis treści

Firma Epson wprowadziła do sprzedaży energooszczędny skaner fotograficzny – Epson Perfection V600 Photo. Urządzenie gotowe jest do pracy niemal natychmiast po włączeniu. W płaskim skanerze zastosowano energooszczędną technikę ReadyScan LED.

Epson Perfection V600 z pewnością spełni wszystkie oczekiwania z zakresu skanowania odbitek i filmów. Wysoka rozdzielczość optyczna (6499 dpi) to gwarancja tworzenia obrazów najlepszej jakości. Ponadto, wykorzystanie technologii Digital ICE umożliwia usuwanie kurzu i zadrapań zarówno ze zdjęć, jak i z odbitek.

Dzięki ulepszonemu oprogramowaniu, Epson Scan, urządzenie może obsługiwać systemy Windows 7 i Snow Leopard. Oprogramowanie może działać w trzech trybach: automatycznym, domowym, które ułatwiają skanowanie i profesjonalnym, które przeznaczone jest dla zaawansowanych użytkowników.

Energooszczędny skaner fotograficzny

Produkt skierowany jest do wszystkich miłośników i amatorów fotografii, którzy szukają wygodnego i szybkiego sposobu na zdigitalizowanie analogowych archiwów.

W zestawie, prócz skanera, znajdą się przystawki do skanowania filmu 35 mm, oprawionych slajdów i pełnowymiarowego filmu panoramicznego średniego formatu (6×22 cm) Epson Perfection V600 Photo jest już dostępny w sklepach, cena sugerowana to 1299 zł.

Powiązane artykuły