Ekspres do kawy marki Saeco – Primea Cappuccino Touch Plus

Primea Cappuccino Touch Plus

Spis treści

Automatyczny ekspres Primea Cappuccino Touch Plus oferuje smakoszom kawy połączenie nowoczesnej technologii i gwarancję najlepszego smaku. Konstrukcja ekspresu to nie tylko atrakcyjny wygląd, ale również wszechstronna funkcjonalność. Elegancka obudowa zachwyci każdego entuzjastę stylu. Urządzenie wykonane jest tak, by spełnić najwyższe wymagania i zapewnić pełne zadowolenie klienta.

Ten ciśnieniowy ekspres jest wyposażony w kolorowy wyświetlacz dotykowy. Można na nim zaprogramować program czyszczenia, program płukania oraz program usuwania kamienia. Za pomocą umieszczonych na nim funkcji możemy elektrycznie regulować tacę ociekową, ustawić najdogodniejsze położenie dla filiżanki lub szklanki. Wystarczy dotknąć przycisk.

Dysza z gorącą wodą umożliwia zaparzenie także herbaty bądź ziół. Dzięki wygodnej przystawce możliwe jest podawanie gorącej wody lub pary, potrzebnej do spieniania mleka. Jedna z funkcji Saeco – Touch2Cappuccino – umożliwia przygotowanie dwóch filiżanek kawy cappuccino. Będzie to atrakcyjne udogodnienie dla osób, spędzających poranki w pośpiechu.

Specjalna technologia, wykorzystująca węgiel aktywny, zmniejsza stężenie substancji, które mogą wpływać na popsucie smaku i zapachu wody. Dodatkowo żywica jonowymienna działa niczym magnes, przyciągając zanieczyszczenia do swojej powierzchni. Dzięki temu woda wykorzystywana do przygotowania kawy jest filtrowana tuż przed parzeniem. To nie koniec udogodnień – wkład filtrujący jest przyjazny dla środowiska i wystarcza na dłużej niż inne filtry.

Mycie ekspresu z wykorzystaniem tzw. nanotechnologii jest teraz niezwykle proste. Technika ta została zastosowana w każdym komponencie, który ma kontakt z mlekiem. Wystarczy wybrać wśród opcji programowania funkcję czyszczenia.

Najnowszy wynalazek – ceramiczny młynek, funkcjonuje tak cicho, że trudno usłyszeć jak pracuje. Przygotowana przez ten ekspres zachowuje wszystkie właściwości zmysłowe, gwarantując w ten sposób najlepszy smak.

Cena Primea Cappuccino Touch Plus waha się od 2 699 do 3 570 złotych. Sprzęt można kupić w sieci autoryzowanych sklepów włoskiej firmy na terenie Polski, m. in. w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Opolu czy Katowicach. Istnieje możliwość złożenia zamówienia przez Internet. Lista autoryzowanych partnerów internetowych znajduje się na stronie internetowej firmy Saeco.

Powiązane artykuły