Cyfrowe radio Pure Sensia

Cyfrowe radio Pure Sensia

Spis treści

Z pozoru zwykłe radio kryje w sobie niezwykłe właściwości. Pure Sensia to cyfrowy odbiornik radiowy z dotykowym, kolorowym wyświetlaczem 5.7” (640×480).

W czym tkwi jego niepowtarzalność? Po pierwsze umożliwia połączenie z Internetem. Dzięki specjalnemu oprogramowaniu istnieje możliwość dostępu do najnowszych nowinek z sieci, a także do popularnych serwisów internetowych takich jak Facebook czy Twitter. Z tego tytułu o Pure Sensia mówi się jako urządzeniu skierowanym do tzw. generacji Facebooka i Twittera.

Ponadto sprzęt dysponuje łącznością Wi-Fi, co pozwala tworzyć listy odtwarzania ulubionej muzyki, która jak dotąd była skrzętnie przechowywana w komputerze lub na dysku sieciowym. Dźwiękowe przyjemności możliwe będą dzięki wbudowanym po bokach obudowy dwóm głośnikom o mocy 30W.

To nie koniec nowatorskiej radiowej listy życzeń. Dopisać należy jeszcze możliwość podłączenia iPoda, wbudowany odtwarzacz MP3, alarm oraz wejście na słuchawki. Radiowe cudo możemy obsługiwać za pomocą pilota.Cyfrowe radio Pure Sensia

Producenci dają dwa lata gwarancji. Produkt, w cenie 250£, w sprzedaży ma pojawić się w okolicach Bożego Narodzenia. Z pewnością taki gwiazdkowy prezent ucieszy niejednego miłośnika elektronicznych gadżetów.

Powiązane artykuły