Żyrandole i kryształy Swarovskiego

Spis treści

Na to, by wnętrze wyglądało naprawdę olśniewająco składa się wiele czynników, np. odpowiednie meble, kolorystyka ścian. Nie należy jednak zapomnieć, że jednym z najważniejszych detali jest oświetlenie, a dokładnie żyrandole i lampy.

Nie ulega wątpliwości, że odpowiednio dobrany żyrandol podkreśli zarówno styl, jak i klimat pokoju. Dlaczego by więc nie zakupić któregoś modelu  z kolekcji Marea marki Lamp, który nada charakteru każdemu pomieszczeniu?

lampnet lamp marea 1 Żyrandole i kryształy Swarovskiego

Marea łączy w sobie nowoczesność oraz elegancję. Charakteryzuje się delikatną linią oraz fantazyjnym kształtem. Żyrandole wykonane zostały ze szkła satynowego, którego powierzchnię ozdobiono fantazyjnymi motywami. Ciekawe wzory oraz błyszczące kryształy Swarovskiego nadają blasku oraz podkreślają swoistą subtelność każdego modelu.

Marka Lamp proponuje różnorodne modele z nowej kolekcji. Klienci mogą zakupić lampy stojące, nocne, czy też sufitowe. Warto podkreślić, że na specjalne życzenie, producent podejmie się wykonania lamp w stylu Marea z różnymi osobistymi modyfikacjami wprowadzonymi przez klienta.

Żyrandole marki Lamp to prawdziwe arcydzieła. Każdy szczegół zachwyca – oszronione szkło, chłodny metal oraz olśniewające kryształy Swarovskiego. Będą stanowić nie tylko funkcjonalny, ale również piękny element salonu.

Więcej na: http://www.lampnet.it/

Powiązane artykuły