Żyj w swoim łóżku

Spis treści

Dobry sen to , ta prawda jest przekazywana z dziada pradziada. Niewyspane noce dają się mocno we znaki. Nieważne, czy sypiasz pod baldachimem, czy na łóżku wodnym, czasami organizm nie potrafi odpowiednio wypocząć podczas nocy.

Na ratunek niewyspanym przychodzi dobrze znany projektant Karim Rashid. Ma on w swoim dorobku wiele przedsięwzięć związanych ze sferą snu. Tym razem, przy współpracy z Holandia International, Karim Rashid stworzył nowy system (bo z pewnością nie jest to samo łóżko) snu. Najnowszy projekt (NV adjustable sleep system) kontynuuje koncepcję, którą zapoczątkował Rashid – „żyj w swoim łóżku”.  Błyszczące łóżko, oferuje więcej niż tylko przestrzeń do spania. nv bed 1 lg Żyj w swoim łóżku

Pod łóżkiem oraz nad głową znajdziemy kilka szuflad, stację dokującą dla iPoda oraz drzwiczki, które mogą pełnić funkcję stoliczka na śniadanie, kolacje, gazetę itp. NV Sleep System wyglądem przypomina łóżka z filmów science fiction. Jest w nim dużo futurystycznych elementów. Jeśli komuś nie przeszkadza taki , to zamówień można dokonać tutaj.

Powiązane artykuły