Złoty materac

Spis treści

Dla maksymalnej wygody i uczucia pełnego komfortu powstał materac marki Magniflex. Włoscy specjaliści doskonale wiedzą jak sprawić, by człowiek o poranku czuł się pełen wigoru i energii. Jednak Magniflex posiada więcej zalet niż tylko wygoda i . Najbardziej istotnym jest fakt, że kładąc się na tym materacu, można się poczuć niczym członek rodziny królewskiej. A to wszystko dzięki zastosowaniu pokrytej 22 karatowym złotem przędzy.

Luksusowe spanie zapewnia opatentowany system Memoform Core, którego zadaniem jest dopasowywanie się do kształtu ciała i należy dodać, że czyni to z dokładnością 85 procent. Projektanci z Magniflex twierdzą, że zastosowanie złota przyniesie wiele pozytywnych właściwości. Między innymi materac ma być antybakteryjny, ma zapobiegać osadzaniu się kurzu i rozwoju groźnych dla zdrowia roztoczy. Dodatkowo materac od Magniflex nie będzie łatwopalny, nie pochłoni zapachów, dzięki czemu będzie zawsze świeży. ma się także przyczynić do antystresowego charakteru nowego materaca.

magniflex zaota poduszka Złoty materac

Cena to jedyne 24,000 dolarów. Do zestawu proponujemy 2 złote poduszki, również firmy Magniflex – 1,000 dolarów każda. Materac sprawi, że nabywca poczuje się jak prawdziwy władca w pałacu. Jednak gdyby okazało się, że to za mało, zawsze można wybrać wersję wzbogaconą poszewkami z platyny, która podwyższa cenę do 75,000 dolarów…

Zobacz również:

LOOP & TAAAC

La Caja Magica

Eithad Airways

Powiązane artykuły