Złota seria od Dermiki

Spis treści

Polska firma Dermika produkuje skuteczne i eleganckie dla klientów o dużych wymaganiach. Podobne kryteria spełnia seria GOLD 24k. Jest to zestaw kosmetyków luksusowych, przeznaczonych do specjalistycznej pielęgnacji cery dojrzałej. Głównym zadaniem tych preparatów jest redukcja objawów starzenia się skóry. Ponadto wykazują intensywne działanie przeciwzmarszczkowe, ujędrniające, witalizujące oraz poprawiają koloryt skóry.

24grupa Złota seria od Dermiki

Seria GOLD 24k oparta jest na pięciu najnowszych hitach światowej kosmetologii. Pierwszy z nich – technologia refrakcji złotem 24k, stanowi nowość w tej dziedzinie. Polega na pokryciu skóry ogromną ilością tysiąca cząsteczek czystego złota, które stapiają się ze skórą. Efektem procesu refrakcji światła jest zmniejszenie widoczności zmarszczek i innych objawów starzenia się skóry. Rezultat wzmocniony jest przez składniki biologiczne, które tonują zaczerwienienia naczyniowe, rozjaśniają przebarwienia oraz nadają cerze atrakcyjny koloryt.

Kolejny hit w światowej kosmetologii to technologia aktywnej regeneracji nanozłotem 24k. W tym przypadku mamy do czynienia ze sprzężeniem cząsteczek czystego złota z heptapeptydem, które silnie  działa na biosyntezę kolagenu I i III w skórze. W efekcie osiąga się rekordowy poziom redukcji zmarszczek!

Technologia rekonstrukcji i zagęszczenia skóry BIOMATRIX4 oparta jest na wykorzystaniu innowacyjnych składników. Dzięki nim możliwe jest skuteczne i głębokie działanie na 4 poziomach skóry. Rezultatem tego typu technologii jest m.in. naprawa uszkodzonego kolagenu i stymulacja metabolizmu w komórkach naszej skóry. W konsekwencji mamy do czynienia z rewitalizacją, liftingiem i ujędrnieniem skóry. Poprawie ulega spójność skóry z naskórkiem, jej gęstość i sprężystość. Owal twarzy jest wymodelowany.

24baza horz Złota seria od Dermiki

Technologia wypełniania zmarszczek 3D dostarcza w głąb naskórka m.in. kwasu hialuronowego oraz jego stymulatorów, co umożliwia uzyskanie radykalnej redukcji zmarszczek (zmiany zauważalne zarówno co do długości, szerokości, jak i głębokości zmarszczek). Efekt odmłodzonej twarzy zawdzięczamy technologii witalizacji skóry roślinnymi komórkami macierzystymi. Nadaje ona cerze młodzieńczy blask i wspomaga potencjał autoregeneracji. Opóźnia procesy starzenia się.

24koktajl horz Złota seria od Dermiki

Seria kosmetyków GOLD 24k od Dermiki zawiera m. in.: krem na dzień i na noc (79 zł), serum przeciw zmarszczkom (69 zł), baza pod makijaż (69 zł), krem pod oczy i na powieki (55 złotych). Więcej informacji na stronie producenta.

Źródło, zdjęcia: dermika.pl

Powiązane artykuły