Zimowe inspiracje w salonie Koło

Spis treści

Choć za oknami tylko deszcz, z pewnością wiele osób nie może doczekać się pierwszych opadów śniegu i co się z tym wiąże zimowych szaleństw sportowych. Do takich form aktywności potrzebny będzie odpowiedni sprzęt, który przyszli właściciele znaleźć mogą w… salonie wyposażenia łazienek Koło w Krakowie.

Najnowsze modele nart zjazdowych i desek snowboardowych w otoczeniu aranżacji łazienek to połączenie niebanalne i nowatorskie. Oczekiwanym efektem takiej kombinacji jest nie tylko uatrakcyjnienie wnętrza salonu, ale także nadzieja na poszerzenie potencjalnego grona klientów.

Spośród prezentowanego sprzętu zimowego wybrać będą mogli coś dla siebie zarówno początkujący, jak i doświadczeniu fani śniegowych szaleństw. Wśród oferty firmy Salomon na szczególną uwagę zasługują najwyższej klasy narty wyczynowe Equipe 3V i Equipe 2V wyposażone w najnowszą Technologię Powerline, zapewniającą maksymalną stabilność i precyzję oraz absolutny hit sezonu czyli deska Sick Stick.

Z okazji otwarcia wystawy, na początku listopada, odbyło się spotkanie z miłośnikami zimowych szaleństw, podczas którego można było zapoznać się z zaletami i rolą SPA w odnowie sił po zajęciach sportowych. Doskonale nadają się do tego wanny z hydromasażem i kabiny masażowo – parowe firmy Koło.

„Zimowe inspiracje” w salonie łazienek Koło w Krakowie trwać będą do 30 listopada.

Powiązane artykuły