Zimno? Reebok zaprasza do Kaliforni!

Spis treści

Nowa kolekcja Reeboka ma przenieść użytkownika na gorące ulice amerykańskiego stanu marzeń, gdzie króluje muzyka i taniec. Kalifornijski szyk przemówi do ludzi, którzy cenią sobie własny styl, niepokorną postawę oraz odważne i wyraziste projekty. Producenci obuwia uwzględniają najnowsze trendy i odświeżają klasyczne modele, które zdążyły już wejść do kanonów mody.

v63811 v63814 v64700 250x178 Zimno? Reebok zaprasza do Kaliforni!

Always Classics – zawsze na czasie

Nowy sezon otwiera odświeżona seria Always Classics, której najważniejszą nowością jest wprowadzenie linii Classic Lite. Klasyczne modele zostały unowocześnione dzięki nylonowym cholewkom oraz piankowym podeszwom 3D ultalite. Dominują świeże kolory i subtelne detale. Classic Lite wzmaga ruchliwość i zwinność, podnosząc komfort codziennego użytkowania. To połączenie wygody treningowych z butów z miejskim szykiem.

v50341 low 94x66 Zimno? Reebok zaprasza do Kaliforni!Król stylistyki retro, model Freestyle Hi, definiował szał fitness w latach 80 i do dziś sprawdza się doskonale. Edycja Freestyle Hi Intl Starcrest została uzupełniona o szczyptę wyrafinowanej kobiecości i grafiki w formie kultowego logo Starcrest. Topowe kolory kolekcji wiosenno-letniej 2011 to oszałamiający malibu blue i połączenie czerni z tak zwanym radar yellow.

Heritage Sport – vintage & sport

Kolekcja stworzona została po to by uzupełnić codzienny ubiór kobiet stylowym obuwiem vintage. To najlepsze tradycje marki uzupełnione nowoczesnymi materiałami. Nisko profilowane City Jam Low i City Jam za kostkę występują w stonowanych odcieniach vintage Green i gravel oraz w klasycznej czerni. Wiosna-lato 2011 to też wielki powrót inspirowanych stylem koszykarskim butów Funky Fitness Mid.

New Classics                                                                              v50345 low 94x66 Zimno? Reebok zaprasza do Kaliforni!

Tegoroczne projekty to połączenie technologicznych rozwiązań zapewniających wygodę i przyciągającegowzrok designu. Codzienną poprawę humoru zapewni model Ree Funk NC z motywem polka dots wokół kostki, oczywiście w odcieniu malibu blue.

Najnowsza kolekcja Reeboka to mieszanka klasycznych linii obuwia sportowego, nowoczesnych rozwiązań i stylu ulicy lat 80tych. Są to produkty dla ludzi raczej młodych, odważnych, a przede wszystkim ceniących sobie indywidualny styl i nieobojętnych na modę. Nie bez znaczenia pozostaje także wysoka jakość wykonania i wykorzystanych materiałów. Firma zapowiada sygnowanie przez modele z serii Classics szeregu imprez muzyczno- tanecznych, jakie odbędą się w Polsce w lutym i maju 2011. Promocja w iście kalifornijskim stylu?

Powiązane artykuły