Zewnętrzne kuchenki od J. Corradi

Spis treści

Gotowanie jest sztuką, która potrzebuje najlepszych narzędzi do jej stworzenia. Pomogą nam w tym zewnętrzne kuchenki Capri: jedyne zaprojektowane tak, aby zadowolić najbardziej wybredne podniebienia i pomóc w zorganizowaniu niezapomnianych przyjęć.

Włoska firma J. Corradi jest liderem na światowym rynku w tworzeniu profesjonalnych systemów kuchennych oraz piekarników, czy kuchenek. Od ponad dwudziestu lat dba o jakość gotowania w naszych domach.

Do stworzenia serii kuchenek Capri użyto najlepszych materiałów oraz technologii. Zlewy są wykonane z białego marmuru Carrara, a do produkcji uchwytów oraz kurków użyto grubej stali nierdzewnej wykończonej przy pomocy szkła. Natomiast samozamykające się szuflady zrobiono ze stali nierdzewnej pokrytej drewnem dębowym.

Modele wyposażono w system zbierania płynów pozostałych po gotowaniu, które spływają rurką do specjalnego pojemnika, który można następnie odczepić. Poza tym każda kuchenka posiada kryształowy panel ochronny, który możemy dostosować do różnej wysokości dzięki dwóm dębowym uchwytom.

Gazowe kuchenki są stworzone przy pomocy aluminium oraz masywnych mosiężnych palników emaliowanych wewnątrz. Dodatkowo modele posiadają zbiornik na tłuszcze, który spokojnie można umyć w zmywarce po skończonym gotowaniu.

zewnetrzne kuchenki capri 006 Zewnętrzne kuchenki od J. Corradi

Nogi kuchenek są wyposażone w teflonowe kółka obracające się o 360 stopni, dzięki czemu będziemy mogli łatwo przemieszczać sprzęt bez ryzyka wywrócenia wszystkiego na ziemię.

Do wyboru mamy kilka modeli, spośród których każdy wybierze ten odpowiadający jego potrzebom. Warto wiedzieć, że te zestawy można rozszerzać o kolejne części nawet po kupnie. Wszystkie są wykonane z drewna dębowego i pokryte cytrusowym olejem, który nadaje drewnu jasność i roznosi przyjemny zapach w pomieszczeniu.

Model 260 to wielki rozmiar dla wielkich potrzeb. Pozwala na przyrządzanie kilku dań na raz przy pomocy różnych systemów gotowania. Jest to możliwe dzięki wszechstronnemu systemowi wewnątrz kuchenki, który trzyma wszystko pod kontrolą.

zewnetrzne kuchenki capri model 260 Zewnętrzne kuchenki od J. Corradi

Z kolei model 200, to jak mówi sama nazwa, 200 centymetrów profesjonalnego gotowania w klasycznej wersji. Będzie to użyteczny sprzęt w każdym domu. Natomiast model 140 skupia w sobie elegancki i naturalny design, który świetnie wpasuje się w nowoczesną architekturę.

zewnetrzne kuchenki capri model 140 Zewnętrzne kuchenki od J. Corradi

Nawet jeśli dostępna powierzchnia jest malutka, Capri zna najlepsze rozwiązanie. Jest to model 100, którego małe rozmiary pozwolą cieszyć się profesjonalnym gotowaniem nawet posiadaczom małych ogródków czy patio.

zewnetrzne kuchenki capri model 100 Zewnętrzne kuchenki od J. Corradi

Ciekawą możliwością jest opcja “piano”. Została stworzona z myślą o tym osobach, które chcą się cieszyć najwyższą jakością i wygodą w kuchni. Ta kuchenka może być połączona z innymi modelami dając maksymalny komfort. Trzy szuflady ulokowane pod blatem podkreślają funkcjonalność i potencjał tego urządzenia.

Kuchenki zewnętrzne Capri nadadzą nową jakość grillowaniu oraz gotowaniu na zewnątrz domu. Ich uniwersalność pozwoli przyrządzić posiłek zarówno dla pięciu, jak i pięćdziesięciu osób. Seria Capri to jakość i funkcjonalność w jednym. Dzięki temu nasz sukces będzie gwarantowany.

Na stronie internetowej firmy J. Corradi znajdziemy szczegółowe dane dotyczące poszczególnych modeli z tej kolekcji.

Powiązane artykuły