Zestaw wypoczynkowy Lacoon od Gruppo Euromobil

Spis treści

Dzięki nowym meblom z kolekcji Lacoon od Gruppo Euromobil możesz sprawić, że twój stanie się jednocześnie nowoczesny oraz bardzo wygodny.

Ten zestaw składa się z eleganckiej sofy oraz foteli, których wygląd bazuje na okrągłych, opływowych kształtach. Dzięki kombinacji gładkich linii oraz współczesnego stylu, te staną się prawdziwą dekoracją każdego salonu.

Ciekawym rozwiązaniem jest mały stolik zamontowany przy stelażu fotela. Ten obracany stolik będzie bardzo poręczny jako podstawka pod filiżankę kawy, czy laptop, więc będziemy mogli się wygodnie zrelaksować oraz jednocześnie pracować w komfortowych warunkach. Stolik dostaniemy z chromowanym lub drewnianym i lakierowanym blatem.

zestaw wypoczynkowy lacoon od gruppo euromobil 002 Zestaw wypoczynkowy Lacoon od Gruppo Euromobil

Zestaw Lacoon jest dostępny w wielu wersjach kolorystycznych. Jednak ta biała wygląda najbardziej luksusowo. Wysokość sofy i foteli to 76 cm, szerokość fotela to 125 cm, a sofy – 220 cm. Obicie jest wykonane ze skóry, natomiast stelaż z malowanego na czarno metalu. Do wypełnienia części siedziska użyto piór oraz włókna z poliuretanu.

Inne ciekawe propozycje umeblowania salonu oraz więcej informacji o zestawie Lacoon znajdziemy na stronie internetowej Gruppo Euromobil.

zestaw wypoczynkowy lacoon od gruppo euromobil 003 Zestaw wypoczynkowy Lacoon od Gruppo Euromobil

Powiązane artykuły