Zegarki marki Giacomo Design: modne i nowoczesne

Zegarki marki Giacomo Design: modne i nowoczesne

Spis treści

Zespół Giacomo Design wierzy, że zegarek nie jest po prostu narzędziem do sprawdzania czasu. W zależności od tego, jaki model wybierzemy może on podkreślić nasz status, dodać elegancji i szyku, a nawet wyrazić nasze poglądy, poprzez wybór wzoru lub materiału, z jakiego jest wykonany.

Trendy

Zegarki marki Giacomo Design nawiązują do klasycznego wzornictwa, jednak odwołują się również do najnowszych trendów. Bacznie śledzimy najnowsze trendy obowiązujące na całym świecie i wprowadzamy ich elementy do naszych projektów. Dbamy o to, aby nasi klienci mogli wybierać w najmodniejszych, ale zarazem eleganckich modelach. Chcemy, aby w naszym sklepie każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Na szczególną uwagę zasługują tarcze stworzone w strukturze 3D czy męskie bransolety o drobnym splocie. W sklepie Giacomo Design znajdą również Państwo oryginalne kolory czy zegarki wykonane z połączenia kilku rodzajów materiałów.

Nowoczesność

Odwoływanie się do najnowszych trendów sprawia również, że zegarki marki Giacomo Design wyglądają niezwykle nowocześnie. Modne elementy sprawiają, że właściciel takiego czasomierza jest postrzegany jako zorientowana w modzie osoba. Wprowadza to świeżość to każdej stylizacji.

Nie poprzestajemy jednak jedynie na wzornictwie. Nowoczesne zegarki powinny powstawać również
 z nowoczesnych materiałów. Dla nas jest to drewno, które dopiero niedawno zaczęto wykorzystywać w tym celu. Bransoleta wykonana z połączenie dwóch rodzajów drewna wygląda niezwykle elegancko, ale i intrygująco.

Ekologia

Dla marki Giacomo Design nowoczesność to również bycie firmą odpowiedzialną i dbającą o środowisko. Nie chcemy przyczyniać się do zanieczyszczenia naszej planety, dlatego materiały, które wykorzystujemy w produkcji podlegają recyklingowi. Nie chcemy również nadmiernie eksploatować zasobów naturalnych, dlatego każdy sprzedany drewniany zegarek to nowo posadzone drzewo. Pieniądze na ten cel przekazujemy fundacji Trees for the future. Właściciel zegarka Giacomo Design nie musi więc obawiać się, że jego zakup negatywnie wpłynie  na środowisko. Wierzymy, że ekologia to nie tylko chwilowa moda, ale stanie się ona podejściem stosowanym w co raz większej ilości firm.

Zegarki marki Giacomo Design to modne i nowoczesne projekty. Kolekcje uzupełniają się oferując piękne modele utrzymane zarówno w stylu sportowej elegancji, jak i w odważniejszej modowej stylistyce. Mamy nadzieję, że nasze zegarki przypadną do gustu nawet najbardziej wybrednym gustom naszych klientów i staną się ozdobą ich ulubioną ozdobą. Zespół Giacomo Design nadal będzie obserwować zmieniające się trendy  i proponować nowoczesne rozwiązania, aby sprostać Państwa wymaganiom.

Powiązane artykuły