Zegarek ornitologa

Spis treści

Verre Eglomise Artisan Timepiece to ciekawa propozycja zegarków nie tylko na lato od szwajcarskiego producenta Angular Momentum. 4 wyjątkowe egzemplarze z emaliowanymi tarczami przedstawiające 3 papugi kakadu oraz zimorodka.

Ozdabianie verre eglomise jest pracochłonną metodą polegającą na malowaniu wzorów na odwrocie kryształu szafiru. Wymaga to niezwykłej precyzji i wyobraźni, ponieważ wszystkie desenie malowane są na podobieństwo lustrzanego odbicia.

Okrągła, 40 – milimetrowa koperta zegarka wykonana jest z 18 – karatowego białego złota ozdobiona została delikatnymi diamentami. Zegarek posiada elegancki pasek ze skóry aligatora, co dyskretnie podkreśla elegancki charakter produktu. Ktoś jednak może zapytać, co z kwintesencją zegarka, czyli wskaźnikiem czasu. Otóż tarcza posiada niewielkie okienko umiejscowione na 12.00 lub 6.00.

Automatyczny mechanizm zegarka przesuwa planszę z godzinami, a w okienku widzimy aktualną godzinę. to niewielkie arcydzieła rękodzielnicze, które możesz mieć zawsze pod ręką. Co więcej, egzotyczne ptaki na tarczy zegarka będą stale przypominały o upalnych klimatach i pozwolą odmierzać czas do najbliższych wakacji. Cena produktu waha sie od 25,000 do 30,000 dolarów.

Powiązane artykuły