Zegarek Hugo Boss w prezencie

Spis treści

„Zasmakuj w doskonałości i wygraj zegarek” – to przedświąteczny organizowany przez markę Stock Prestige, w którym nagrodami są ekskluzywne Hugo Boss.

stock hugo boss Zegarek Hugo Boss w prezencie

Jeśli chciałbyś, żeby jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia na Twoim nadgarstku pojawił się elegancki zegarek, musisz się spieszyć. Codziennie, przez 50 dni (od 5 listopada do 24 grudnia), odbywają się losowania zegarków Hugo Boss. Co zrobić żeby wygrać? Musisz kupić wódkę Stock Prestige, zachować dowód zakupu i odpowiedzieć na pytanie: „Co łączy marki Stock Prestige i Hugo Boss?”. Codziennie najlepsza odpowiedź nagradzana jest zegarkiem. Zabawa skierowana jest do konsumentów, którzy cenią jakość i sięgają po produkty z półki premium.

Wódka Stock Prestige wyróżnia się łagodnym smakiem i najwyższą jakością składników, dzięki czemu znalazła już wielu miłośników wśród smakoszy alkoholi. W procesie wytwarzania tej luksusowej wódki klasy premium wykorzystywane są najlepsze składniki, które przechodzą wieloetapową kontrolą.

stock prestige 700ml Zegarek Hugo Boss w prezencie

Marka Hugo Boss to od wielu lat kwintesencja jakości i perfekcyjnego wykonania. Zegarek tej marki jest symbolem sukcesu i prestiżu. Elegancki dodatek z pewnością podkreśli charakter jego właściciela i doda mu pewności siebie.

Szczegóły konkursu oraz regulamin znajdziecie na stronie: http://www.wygrajzegarek.pl/

Życzmy powodzenia!

Źródło, zdjęcia: materiały prasowe

Powiązane artykuły