Zaręczynowe ciastko

Spis treści

Niedawno na naszych stronach opisywane były nietypowe czekoladki od francuskiego cukiernika. Tym razem przedstawione zostanie nietypowe arcydzieło autorstwa zaledwie 21-letniego chłopca. Kto wie, być może za jakiś czas nie będzie się kupować pierścionków zaręczynowych, lecz zaręczynowe ciasteczka…

diamond cake okyup 12 Zaręczynowe ciastko

Młody milioner, Angelito Araneta Jr, chce zaprowadzić prawdziwą rewolucję w kwestii oświadczyn. Wymyślił czekoladowe ciasto, które już na zawsze ma wyprzeć z użycia tak uwielbiane przez kobiety pierścionki zaręczynowe. Wspomniane już czekoladowe ciasto pokrył 24-karatowym złotem, a na jego wierzchołku umieścił 15 afrykańskich diamentów. Całość zachwyca blaskiem oraz zgrabną formą. Produkt wyceniany jest na ok. 2569 dolarów.

Pytanie jednak brzmi: „Czy kobieta po otrzymaniu tak oryginalnego prezentu zamiast oczekiwanego przez nią pierścionka z małym brylancikiem ciągle odpowie ‘tak’?”. Ja osobiście radzę docenić niebanalna kreatywność pomysłodawcy, ale dla bezpieczeństwa pozostać przy tradycyjnych podarunkach.

Powiązane artykuły