Zara Home dla domu

Spis treści

Każdy, kto choć odrobinę interesuje się modą zna markę Zara. Najświeższe trendy i świetna jakość ubrań powodują, że firma jest ulubionym miejscem zakupów milionów klientek w 60. państwach na świecie. Teraz ta prężnie działająca firma wprowadza do Polski swój najnowszy projekt – Zara Home.

Co znajdziemy w Zara Home? Odpowiedź jest prosta: wszystko, co niezbędne do wyposażenia domu i zamiany czterech ścian w przytulne, ale jednocześnie stylowe i ekskluzywne wnętrze. Asortyment oferowany przez Zarę jest na tyle szeroki, aby nie trzeba było biegać po różnych salonach wyposażenia wnętrz w poszukiwaniu poszczególnych dodatków do domu, ale by znaleźć wszystko czego nam potrzeba. W Zara Home znajdziemy do sypialni, pokoju dziennego, łazienki, dekoracji stołu, w tym talerze, szklanki, a także ubrania domowe i ciapy oraz szeroką gamę akcesoriów i ozdób.

9 Zara Home dla domu

Gdzie, jak nie w Zara Home znajdziemy pudełka na bibeloty i biżuterię w całej gamie barw i wzorów oraz w różnych stylizacjach od klasycznych i minimalistycznych począwszy a na afrykańskich skończywszy. Mało tego, Zara Home w dziale dekoracji stołu, poza naczyniami oferuje także sztućce, obrusy, serwetki, a nawet obrączki do serwetek. Na uwagę zasługuje też dział wyposażenia łazienek, w którym znajdziemy szlafroki, ręczniki, a także łazienkowe takie jak kubeczki czy pojemniki na mydło w płynie. Głównym zamysłem twórców jest dostarczenie klientom tekstylia do sypialni, kuchni i łazienki, ale jak widać Zara Home dba o to, aby sprostać najbardziej wymagającym klientkom i dostarczyć do swoich salonów artykuły umożliwiające gustowne wyposażenie wnętrz do kupienia w jednym sklepie.

9yj Zara Home dla domu

Salony Zara Home istnieją już w 27. państwach na świecie. Istniejący w Polsce, od jakiegoś czasu trend aby nie było byle jakie, ale by miało klasę, styl i przede wszystkim pasowało do właściciela. W salonach odzieżowych marki Zara panuje zasada 14. dni, która oznacza, że nowo zaprojektowana rzecz ma znaleźć się w sklepie przed upływem dwóch tygodni. A Zara wprowadza rocznie około 10. tysięcy nowych projektów. Jeśli taka sama zasada panuje w Zara Home to można mieć nadzieję, że polskie domy będą wystylizowane nie gorzej niż ich właściciele.

Salon Zara Home znajduje się w warszawskim Centrum Handlowym Arkadia przy alei Jana Pawła II 82. Przed wizytą w salonie warto zapoznać się z ofertą Zara Home w sklepie internetowym.

Zdjęcia: sklep internetowy Zara Home

Powiązane artykuły