Zaprojektuj łazienkę z firmą Karol

Spis treści

Już od ponad 30 lat firma Karol jest znana między innymi z produkcji mebli do łazienek. Charakteryzują się one nowoczesnym stylem, opierającym się na przestronnych pomieszczeniach, które mogą stać się dzięki temu bardzo funkcjonalne. Przykładem tego są z serii System.

Kolekcja, która kryje się pod tą nazwą zawiera z różnych serii, połączone z mobilnymi panelami, umożliwiającymi stworzenie dowolnych kombinacji w tym samym pomieszczeniu. Możemy na przykład oddzielić strefę łazienkową od sypialnej, lub zastosować panele jako ściany prysznica.

zaprojektuj lazienke z firma karol 005 Zaprojektuj łazienkę z firmą Karol

Panele System są dostępne w wielu rozmiarach oraz wykończeniach. Interesująco będzie wyglądało duże lustro zamontowane na panelach od podłogi aż do sufitu.  Panele mają wymiary 90 x 6 x 275 cm. Umożliwią one w połączeniu z meblami Lignum stworzenie centralnego miejsca w pomieszczeniu z przeznaczeniem na kącik dla kobiet do codziennego makijażu. Świetnym dodatkiem będzie ruchome lustro, które można dowolnie przesuwać wokół własnej osi.

Inną możliwością wykorzystania paneli jest uczynienie z nich ścian prysznica lub rodzaju parawanu oddzielającego WC od reszty łazienki. Panele są wykonane z materiału, który czyni je lekkimi, odpornymi na działanie wody oraz niezwykle wytrzymałymi.

Do paneli o wyglądzie drewna będzie pasowała wanna wykonana z twardego dębu. Dno ma średnicę 250 cm.

zaprojektuj lazienke z firma karol 008 Zaprojektuj łazienkę z firmą Karol

Panele są wykończone z każdej strony, a nie tylko z tej widocznej dla oka. Dzięki temu nie musimy się ograniczać do umieszczania ich pod ścianami, a możemy wprowadzić do łazienki konstrukcję na środku. Do takiego pomysłu warto wykorzystać z serii Urban Chic z lustrzanymi drzwiami oraz jasnym wykończeniem.

Więcej pomysłów na urządzenie łazienki znajdziemy na stronie internetowej firmy Karol.

Powiązane artykuły