Zapachy srebra, złota i platyny

Spis treści

Life Threads to nowa kolekcja perfum od La Prairie. Inspiracją dla stworzenia trzech ciekawych kompozycji były najszlachetniejsze kruszce – złoto, srebro i platyna.

life threads collection white backdrop Zapachy srebra, złota i platyny

Zapachy kolekcji Life Threads przemawiają do poszczególnych odcieni życia kobiety: pierwszy roziskrzy jej świat zmysłowym srebrem, drugi rozbudzi apetyt na sukces i złoto, a trzeci uczyni platynę źródłem jej marzeń. Dopełnieniem ekskluzywnych perfum stały się flakony, które ozdobiono nićmi srebra, złota i platyny. Splot nici dodał prostym, minimalistycznym buteleczkom szyku i elegancji.

Silver to zapach kwiatowo-drzewny, który otwiera kompozycja orzeźwiających cytrusów, bergamotki i zielonych liści. Serce zapachu tworzy mieszanka pięknych kwiatów – tuberozy, jaśminu, kwiatów pomarańczy oraz ylang-ylang. Bazę perfum stanowią aromaty rzadkiego drzewa sandałowego, wetiweru, piżma i dębowego mchu, które nadają ciepła i głębi perfumom zainspirowanym srebrem.

life threads Zapachy srebra, złota i platyny

Zapach Gold jest niezwykle aromatyczny i kuszący. Owocowe, orientalne akcenty mandarynki, chińskiej śliwki i goździków mieszają się egzotycznym pieprzem, cynamonem i kolendrą. Zmysłowości dodaje róża z Kyoto, konwalia i ylang-ylang. W kompozycji nie zabrakło aromatów, które kojarzą się ze złotem – wanilii, piżma, mirry i kadzidła.

Platinum to eleganckie i ekstrawaganckie szyprowo-kwiatowy. Znajdziecie tu głębię i tajemniczość, niespotykane połączenia i drogocenne składniki, które kojarzą się z luksusem i ekskluzywnością. Pierwsze nuty słodkiej śliwki i fiołka zostały przełamane zielonymi akcentami. Serce zapachu stanowi połączenie kwiatowych nut róży, jaśminu i irysa z akcentami skórzanymi, które nadają głębi i zmysłowości. Indonezyjska paczula, złoty bursztyn i wetiwer zamykają tę niecodzienną, platynową kompozycję.

lifethreads platinum Zapachy srebra, złota i platyny

Do stworzenia nowej kolekcji, La Prairie zaangażowało znaną francuską perfumiarkę, Constance Georges-Picot. Francuzka stwierdziła, że Life Threads w niepowtarzalny sposób oddają niuanse kobiecego serca i duszy.

Wszystkie trzy wody perfumowane dostępne są w pojemności 50 ml, w cenie 412 złotych.

Więcej informacji na stronie: http://www.lifethreads.com/

Powiązane artykuły