Zamieszkaj u Lenny’ego Kravitz’a

Zamieszkaj u Lenny’ego Kravitz’a

Spis treści

Sławny muzyk sprzedaje swój apartament w Nowym Jorku. Zawsze marzyłeś, żeby poczuć się jak gwiazda rocka? Teraz masz szansę! Jeśli oczywiście masz 15 milionów dolarów…

Mieszkanie przy Crosby Street w SoHo, dzielnicy artystów i intelektualistów, zachwyca swoim nowoczesnym i minimalistycznym wyglądem. W 2002 roku apartament przeszedł gruntowny remont i został urządzony w nowym stylu. W mieszkaniu o powierzchni 6 000 metrów kwadratowych dominują teraz spokojne, jasne barwy, dzięki czemu wnętrze prezentuje się świeżo, elegancko i nowocześnie.

9622725 Zamieszkaj u Lennyego Kravitza

Na pierwszym piętrze znajduje się salon z marmurowym kominkiem, pokój multimedialny, który spodoba się melomanom i fanom kina, a także kuchnia i jadalnia. Drugi poziom apartamentu zajmuje ogromna sypialnia główna z przyległą do niej łazienką oraz trzy dodatkowe pokoje, każdy z osobną łazienką. Trzeba przyznać, że wewnątrz apartamentu największe wrażenie robią szklane schody – dzięki nim pomieszczenia są jasne i przestronne, a całe mieszkanie zyskało bardzo nowoczesny wygląd. Efekt otwartej, jasnej przestrzeni uzyskano także dzięki dużym powierzchniom okien, przez które do mieszkania wpada dużo naturalnego światła.

96227211 Zamieszkaj u Lennyego Kravitza

Apartament Lenny’ego Kravitz’a został urządzony bardzo luksusowo. są wykonane ze skóry i innych drogocennych tkanin. W łazienkach dominuje marmur, a w pokojach dziennych drewno, szkło i aluminium. Oprócz stylowego , penthouse oferuje także dużą przestrzeń na zewnątrz. Taras o powierzchni 3 000 metrów kwadratowych jest doskonałym punktem widokowym na Nowy Jork oraz dobrym miejscem na wieczorne spotkania ze znajomymi. Na dachu budynku nowy właściciel będzie miał również do dyspozycji taras z kamiennym grillem.

Apartament należący do Lenny’ego Kravitz’a nie po raz pierwszy trafia na rynek . W 2002 roku artysta chciał go sprzedać za 17 milionów dolarów. Obecnie mieszkanie wyceniono na 14 milionów 950 tysięcy dolarów.

A jak Wam podoba się ten luksusowy gwiazdy rocka?

Powiązane artykuły