Zabiegi bankietowe – doskonała cera przed wielkim wyjściem

Spis treści

Zabiegi bankietowe służą natychmiastowej poprawie stanu cery, aby wyglądała na bardziej promienną, wygładzoną oraz młodszą. Redukują także oznaki starzenia się, takie jak zmarszczki czy opuchliznę.  Znakomicie sprawdzają się nie tylko u gwiazd Hollywood, które niezwykle często korzystają z nich przed wielkimi wyjściami, ale także przed takimi uroczystościami jak ślub, sylwester czy bal.

Zabiegi bankietowe mają przede wszystkim odżywiać skórę, poprawiać jej koloryt i nadawać blask. Idealnie nadaje się do tego witamina C, która rozświetla. Jest ona składnikiem takich zabiegów, jak ferulac z witaminą C, który łączy ją z działaniem kwasu ferulowego. Polecany jest także peeling migdałowy, który odmładza i regeneruje.

Mandelac z maską Atpses – peeling migdałowy

Jednym z najpopularniejszych zabiegów stosowanych przed wielkim wyjściem jest Mandelac z maską Atpses, czyli peeling migdałowy, który natychmiastowo napina skórę, dzięki czemu wydaje się ona młodsza i jędrniejsza. Zabieg może być stosowany na twarz, szyję i dekolt u posiadaczek każdego rodzaju cery, również tej wrażliwej. Dodatkową korzyścią zastosowania peelingu migdałowego jest zapobieganie fotostarzeniu i przeciwdziałanie szkodliwemu promieniowaniu UV. Częścią zabiegu jest użycie żelu, który również korzystnie wpływa na skórę, gdyż działa jako niezwykle silny przeciwutleniacz. Dzięki niemu zmarszczki redukują się poprzez zatrzymanie degradacji kolagenu, a produkcja melaniny w komórkach skóry wzrasta.

Ferulac z witamina C – rozświetlenie i nawilżenie

Kolejnym zabiegiem wykorzystywanym jako bankietowy, czyli do stosowania przed wielkim wyjściem jest Ferulac z witaminą C. To całoroczny peeling, który natychmiastowo rozświetla i poprawia koloryt skóry. Sprawdzi się przede wszystkim w przypadku problemów z cerą, których przyczyną jest fotostarzenie. Widocznie odmładza i wygładza cerę. Sam zabieg wykorzystuje technologię nanosomową – korzystne substancje wnikają głęboko w skórę i powoli się uwalniają, co sprawia, że efekt utrzymuje się dłużej. Dodatkową korzyścią zabiegu jest to, że można go wykonać bezpośrednio przed wyjściem – nawet tego samego dnia. Makijaż nałożony na skórę po peelingu nie tylko lepiej wygląda, ale także jest bardziej trwały.


Sprawdź ofertę zabiegów bankietowych marki Sesderma.

 

Powiązane artykuły