YES Rings Collection

Spis treści

Wyraź siebie przez biżuterię! Marka YES wprowadza kolekcję pierścionków, które możesz dowolnie zestawiać, aby najlepiej odzwierciedlały Twoją osobowość.

spersonalizowana to najnowszy trend w branży jubilerskiej. systemowa, w której klient staje się kreatorem, zdobywa coraz więcej fanów na całym świecie. Po wielkim sukcesie charms’ów, czyli małych zawieszek do bransoletek, w salonach YES pojawia się kolekcja „ringsów”.

Koncept nowego projektu YES polega na dowolnym zbieraniu i łączeniu cieniutkich pierścionków w niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju kompozycje. Poszczególne elementy są wykonane ze srebra i  złota, z kamieniami lub bez, wszystko zaprojektowane tak, aby z łatwością miksować poszczególne elementy ze sobą i bawić się coraz to nowymi możliwościami. Ogranicza Cię jedynie własna wyobraźnia!

Każda kobieta wybierze z YES Rings Collection coś dla siebie. Jeśli cenisz klasyczną elegancję wybierz proste pierścionki i obrączki. Fanki ekstrawaganckiej biżuterii mogą szaleć z kolorami, kamieniami i kształtami. Swój zestaw możesz dowolnie zmieniać, w zależności od stroju, okazji i nastroju.

yes ringsy 2 YES Rings Collection

YES Rings Collection to nie tylko pierścionki – dostępna jest również cała gama cienkich bransoletek oraz kolczyków, z których można tworzyć unikatowe zestawienia.

Ceny pierścionków z nowej kolekcji zaczynają się od 59 złotych.

Zachęcamy do odwiedzenia strony producenta: www.yes.pl

Źródło, zdjęcia: materiały prasowe

Powiązane artykuły