Wyższy poziom przyjemności

Spis treści

Lubisz grać w piłkarzyki, idziesz do lokalu, grasz… Fachowo to się nazywa: na niskim poziomie. Nie musi przecież tak być zawsze. Najnowszy stół do popularnej w piłkarzyki, wyprodukowany przez firmę 2eleven Table-Soccer, wynosi prozaiczną rozrywkę na wyższy poziom przyjemności.

foosball table by 2eleven table soccer cnra7 52 Wyższy poziom przyjemności

Wygląd tego stołu powoduje brak słów, zwłaszcza gdy porówna się go z ogólnodostępnymi stołami w barach. Innowacyjny  , opływowe kształty, w pewnej mierze nawiązujące do sportowego stylu, przekonujące detale oraz najwyższej jakości materiały sprawią, że zgromadzisz w swoim miejscu zamieszkania więcej amatorów tej , niż mogłoby się pomieścić w niejednym dobrym lokalu.

Na tym stole możemy liczyć na takie atrakcje jak: wyprofilowane miejsce na kubki, szklanki, butelki :), monitory, mogące wyświetlać dowolną animację (np. reklamy), mechanizm zawracający kulkę na stół po bramce, oraz cyfrowy wyświetlacz wyników.

To wszystko sprawia, że gra w piłkarzyki jeszcze bardziej umila nam upływ czasu. Jak to zgrabnie ujął sam producent na swojej stronie internetowej: „Willkommen auf dem Luxus—Spielplatz!”.

Więcej informacji tutaj

Powiązane artykuły