Wyspa na Bahamach na sprzedaż

Great Whale Cay Wyspa na Bahamach na sprzedaż

Spis treści

Masz ochotę uciec na bezludną wyspę? Teraz masz na to szansę – wyspa na Bahamach może być Twoja za jedyne 80 milionów dolarów.

Prywatna wyspa Great Whale Cay o powierzchni 850 hektarów to istny raj na Ziemi, w którym poczujesz się całkowicie wolny. To świetne miejsce do wypoczynku i uprawiania sportów wodnych. W otoczeniu unikalnej fauny i flory będziesz mógł się rozkoszować ciszą, spokojem i niezwykłymi widokami. Za lazurową wodę, malownicze klify i biały piasek na wyłączność trzeba zapłacić 80 milionów dolarów.

Wyspa kształtem przypominająca literę L należała początkowo do Marion Carstairs. Brytyjska milionerka kupiła ją w 1934 roku i uczyniła z niej bajkową posiadłość. Ogromnym atutem wyspy jest jej położenie – od Florydy dzieli ją jedynie 50 minut lotu. Na Great Whale Cay znajduje się pas startowy dla samolotów, lądowisko dla helikopterów, marina, hotel, kilka domów wypoczynkowych, kościół i latarnia morska. Nowy właściciel będzie miał do dyspozycji 94 procent gruntów, które staną się jego prywatnym rajem.

Więcej na temat malowniczej wyspy dowiecie się na stronie: http://www.greatwhalecaybahamas.com/

Chcielibyście zamieszkać na tej prywatnej wyspie?

Powiązane artykuły