Wypoczynek w pałacu

Spis treści

Polskie hotele w okresie wakacji prześcigają się w swoich ofertach. Proponują swoim potencjalnym klientom różnego rodzaju wygody, wśród których salony SPA, baseny czy darmowy dostęp do internetu są już standardem. W gąszczu ofert przebija się zespół hotelowo – parkowy w Paszkówce koło Krakowa, który konkurencję pozostawia daleko w tyle.

1 Wypoczynek w pałacu

Głównym walorem hotelu jest jego umiejscowienie. Otóż ten czterogwiazdkowy kompleks mieści się w neogotyckim pałacu na terenie zalesionego parku, w odległości 25 km od Krakowa i 20 km od lotniska. Do dyspozycji pensjonariuszy właściciele XIX – wiecznego pałacu oddają luksusowo urządzoną komnatę z jacuzzi, w której umieszczają tajemniczą niespodziankę.

4 Wypoczynek w pałacu

Pobyt w pałacu może być umilony kąpielą w olejkach aromatycznych lub kozim mleku, degustacją win w stylowej Piwnicznej Izbie, korzystaniem z fitness – room czy sauny. Dla gości decydujących się na spędzenie dwóch dób w pałacu – trzecia jest darmowa. Podobnie gratisową usługą hotelu jest transfer z lotniska, dworca czy wskazanego adresu w Krakowie oraz pobyt dzieci w osobnym pokoju.

5 Wypoczynek w pałacu

w hotelu może uatrakcyjnić przejażdżka bryczką, która kończy się wypiciem grzańca, jazda konna dla zaawansowanych, ogniska, masaże czy wycieczki krajoznawcze (m. in. Wieliczka, Częstochowa, Wadowice, Zakopane, Kalwaria Zebrzydowska).

Na tle tych wszystkich atrakcji umieszczone w hotelu minibary, podgrzewany basen, telewizja kablowa czy bezpłatny dostęp do internetu wydają się być daremnymi dodatkami. Mimo to sprawiają, że pobyt w Paszkówce jest synonimem dobrego wypoczynku w wysokich standardach. Niestety, tak jak w większości przypadków, opinie na temat hotelu są podzielone. Radzimy mieć to w pamięci decydując się na pobyt. Niemniej jednak niewątpliwą atrakcją zespołu hotelowego jest cena pobytu, która wynosi 450 zł za dwie osoby za dobę (110 euro/ 2 osoby/ dobę). Rezerwacja i szczegółowe informacje o hotelu (np. organizacja wesel) dostępne są online.

10 Wypoczynek w pałacu

12 Wypoczynek w pałacu

Powiązane artykuły