Wynajem wózków widłowych – również z dużym udźwigiem!

wozki widlowe

Spis treści

Wózki widłowe o dużym udźwigu są stosowane w celu transportowania towarów o ponadprzeciętnej wadze. Aby skorzystać z tego typu wyposażenia, nie trzeba decydować się na jego zakup. Alternatywnym rozwiązaniem jest wynajem!

Kiedy potrzebne są wózki widłowe z dużym udźwigiem?

Wózki jezdniowe podnośnikowe, które potocznie nazywane są wózkami widłowymi czy widlakami, są używane w wielu pracach w transporcie bliskim. Obejmują one szeroką gamę urządzeń o zróżnicowanych parametrach technicznych.

Do tej kategorii zaliczane są także wózki jezdniowe o dużym udźwigu. Tego typu sprzęt charakteryzuje się konstrukcją pozwalającą na podnoszenie znacznych ciężarów nawet o wadze kilku ton.

Wózki o dużym udźwigu bardzo często używane są w transporcie ponadgabarytowych i ciężkich ładunków, na przykład konstrukcji, zbiorników, ale również towarów na paletach. Najczęściej używane są wózki spalinowe, ale można również spotkać się z wózkami elektrycznymi przystosowanymi do podnoszenia większych ciężarów.

Jak skorzystać z wózka o dużym udźwigu?

Ze względu na swoje specjalne przeznaczenie o dużym udźwigu wózki tego rodzaju wyróżniają się wyższymi cenami w porównaniu z wózkami standardowymi, które mają niższy udźwig.

Oznacza to, że koszty ich zakupu są dość duże i wiele firm nie może pozwolić sobie na ich zakup, zwłaszcza wtedy, gdy sprzęt tego typu nie będzie używany stale, ale jedynie tymczasowo.

W takiej sytuacji alternatywnym rozwiązaniem jest skorzystanie z wynajmu wózków widłowych o wysokim udźwigu, co pozwala na zredukowanie kosztów oraz uzyskanie dodatkowych usług, między innymi transportu, serwisu.

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem wózka widłowego?

Wypożyczenie wózka widłowego jest korzystnym wyborem z kilku powodów. Dlaczego warto zdecydować się na taką ofertę?

Do głównych zalet najmu wózków o dużym udźwigu zaliczane są:

  • niska cena usługi – zarówno w przypadku najmu krótko-, jak i długoterminowego

  • dodatkowe usługi, między innymi serwis, transport, przeszkolenie operatorów

  • dostęp do szerokiej gamy sprzętu o różnych parametrach technicznych

  • brak konieczności angażowania dużych środków

  • dostępność oferty również dla mniejszych firm

Gdzie można wynająć wózek widłowy z dużym udźwigiem?

Aktualnie wynajem wózka widłowego 8 ton – https://www.widlak-serwis.pl/wynajem-wozkow-widlowych.html oraz wózków o innych dużych udźwigach jest prowadzony w wielu wypożyczalniach sprzętu tego typu.

Aby dowiedzieć się, gdzie można uzyskać potrzebny sprzęt, warto skorzystać z internetu. W sieci można znaleźć oferty wypożyczalni oraz cenniki związane z usługami najmu.

Powiązane artykuły