Wyjątkowy prezent dla pupilka

Spis treści

Zwierzątka sławnych ludzi mają wszystko to, co najlepsze- zaczynając od ubranek wartych dziesiątki tysięcy dolarów, a na regularnych wizytach u kosmetyczek i fryzjerów kończąc.

Aby uczynić życie pupilków znanych ludzi jeszcze bardzie komfortowym, angielscy projektanci z Hertfordshire, którzy dotychczas zajmowali się projektowaniem głównie drzwi oraz łuków w stylu romańskim, wychodzą do gwiazd z kolejną, wyjątkowo urzekającą propozycją- wysadzaną kryształami Swarovskiego furtką dla kotów.

Furtki wykonywane będą tylko i wyłącznie na zamówienie. Należy dodać, że w jednej sztuce umieszczanych jest 1000 kryształów od Swarovskiego, co niewątpliwie robi duże wrażenie. Projektanci zadbali o to, by zwierzątka nie czuły się ani trochę mniej ważne od ich właścicieli. Jak sami mówią, chcą z nich uczynić prawdziwych „panów domu”.

Mimo niebagatelnej ceny- £1000, właściciele sklepów z akcesoriami dla zwierząt już są zasypywani bardzo wieloma zamówieniami tego nietypowego produktu. Wielu nich prosi o dodatkowe elementy na furtce, np. imię pupilka umieszczone pomiędzy błyszczącymi kryształami.
Mimo że pomysł angielskich projektantów dla wielu osób może wydać się co najmniej dziwny, należy pamiętać, że jest on skierowany głównie do prawdziwych i przede wszystkim zamożnych miłośników kotów.

Powiązane artykuły