Wybieramy meble na wymiar dla domowej werandy

meble na wymiar

Spis treści

Domowa weranda najlepiej sprawdza się w okresie wiosenno – letnim, kiedy na zewnątrz panuje ciepła i przyjemna aura. Wtedy najchętniej z niej korzystamy. Urządzając domową werandę z myślą o nadchodzącym sezonie urlopowym i wakacyjnym warto zastanowić się, jakie meble na wymiar będą do niej pasowały i jakich środków użyć, by nadać jej nieco bardziej nowoczesnego charakteru. Czy na werandzie sprawdzi się wyłącznie drewno? Jeśli już – to jakie? Odpowiedzi na tego typu pytania warto szukać wraz ze stroną Kaja-Meble.pl, która w profesjonalny sposób przyczyniła się do gruntownych zmian na całym naszym rodzimym rynku meblarskim. Jeśli kupimy i zaaranżujemy odpowiednio dobrane do naszych potrzeb meble na wymiar, nasze codzienne życie zmieni się diametralnie!

Meble na wymiar na werandę

Domowe werandy są strefami często narażonymi na chłód w czasie zimy. Po odpowiednim ich ociepleniu dobrym rozwiązaniem będzie zakup właściwej zabudowy ściennej. Tego typu meble na wymiar również kupić można w sklepie Kaja Meble. Montaż zabudowy zajmuje minimum czasu, wszystko montuje się techniką modułową niemal w tempie ekspresowym. Do wyboru pozostają zabudowy w różnych, ale zawsze naturalnych odcieniach drewna.

Dębowa, ciemna zabudowa wspaniale kontrastować będzie z intensywną bielą ścian i podłogą utrzymaną również w podobnych tonacjach. Sosnowa, miodowa zabudowa polecana jest dla werand, gdzie stosuje się jasną oprawę okien oraz drzwi. Tak naprawdę do funkcjonowania werandy na czas letni, kiedy przyjmować zamierzamy tam gości, wystarczy naprawdę niewiele. Proste meble na wymiar, np. w postaci szafki na buty, która pełnić może także rolę siedziska dla starszych, kilka krzesełek oraz gustownie zaprojektowany stół – np. ze szklanym blatem lub ażurową powierzchnią.

Domowe meble na wymiar

Na werandzie nadmiar mebli będzie przeszkadzał. Jeśli już koniecznie chcemy zadbać o odpowiednie jej wyposażenie, starajmy się działać z umiarem. Zazwyczaj prosto z werandy prowadzą też drzwi do piwnicy. Dobrym pomysłem będzie stworzenie właściwej zabudowy ściennej także w tej strefie. Jest ona nieoceniona zwłaszcza w sytuacjach, kiedy wychodzimy z kotłowni, mając brudne ręce po bliskim kontakcie z opałem. W ten sposób łatwo pobrudzić ściany i całe otoczenie wokół. Fachowo zaprojektowana i zamontowana zabudowa przy zejściu do piwnicy raz na zawsze rozwiąże problem zabrudzeń ścian na werandzie, a my nie będziemy się już musieli wstydzić przed naszymi gośćmi.

Meble na wymiar Kaja wraz z zabudową wszelkiego rodzaju mają to do siebie, że nawet, jeżeli zostaną przybrudzone naszym dotykiem, łatwo dają się wyczyścić bez konieczności nadmiernego stosowania środków chemicznych. Wiele rodzajów zabudowy oraz meble na wymiar uzupełniają elementy ozdobne z idealnej jakości stopów metali szlachetnych, dzięki czemu każde wnętrza, także werandy i przedpokoje, nabierają wytworności i wzorniczego rozmachu. Odświeżenie domowej werandy wcale nie musi wiązać się z wysokimi kosztami. Produkty sklepu Kaja Meble są na to najlepszym dowodem!

Zobacz także: Kaja Meble – kuchnie na wymiar Kalisz

Powiązane artykuły