Wodospady

Spis treści

Jak odmienić swoje mieszkanie? Jak sprawić, by zawsze wyglądało inaczej? Odpowiedź jest prosta – należy zamontować na ścianie jeden z wielu modeli wewnętrznych wodospadów. Bardzo ciekawe propozycje oferuje amerykańska marka Adagio. Szczególnie dwie z ich bogatej oferty zwracają uwagę: Stainless Steel oraz Rustic Copper.

Jak nazwy wskazują, pierwszą z nich wykonano z nierdzewnej stali, podczas gdy drugą z miedzi. Klient sam decyduje o barwach, w których będą wykonane wodospady – dzięki temu może je dopasować do ogólnego wystroju mieszkania. Do wyboru jest brąz, czerń, zieleń, oraz kolorystyka mieszana. Kamienie, które wykorzystuje się do konstrukcji wodospadów to marmur z lasów deszczowych oraz łupinki kamienia radży. To właśnie ten szlachetny element jest ręcznie obrabiany oraz szlifowany, przez co powstają delikatne zdobienia na jego fakturze.

To, co jest najbardziej urzekające w wodospadach, to delikatny szum dochodzący z kompozycji. Wodospady marki Adagio będą źródłem piękna, spokoju oraz mistycznej siły, która napełni cię pozytywną energią.

Więcej na: http://www.adagiowaterfeatures.com/

Powiązane artykuły