Wódka Belvedere Silver pod choinkę

Spis treści

Limitowana świąteczna edycja luksusowego trunku znanego na całym świecie jest już dostępna w sprzedaży. Wyrazisty, a zarazem stonowany i wyważony smak zamknięty został w smukłej, pokrytej srebrem butelce.

belvedere silver limited edition 235x600 e1286117568955 Wódka Belvedere Silver pod choinkę

Belvedere Silver to idealna propozycja na okres świąteczno-noworoczny, obfitujący w rodzinne spotkania i imprezy w gronie przyjaciół. Ekskluzywne, a zarazem oryginalne opakowanie odzwierciedla świąteczny nastrój. Butelka wódki Belvedere z limitowanej serii będzie zarówno odpowiednim prezentem bożonarodzeniowym dla miłośników wyrafinowanych trunków, jak i stylowym towarzyszem w czasie sylwestrowej zabawy.

Belvedere Vodka Silver wyprodukowana została w 100% ze Złotego Dańkowskiego żyta z regionu Mazowsza. Podczas produkcji dodaje się do niej krystalicznie czystą, artezyjską wodę, a w celu wydobycia pełnego smaku poddaje się ją czterokrotnej destylacji oraz 33 kontrolom jakości. Jest idealna do spożycia bez dodatków oraz stanowi unikalną bazę dla wszelkiego rodzaju koktajli.

Belvedere to pierwszy polski produkt, który osiągnął międzynarodowy status luksusu. W czym tkwi sekret powodzenia tej wódki? Belvedere tworzona jest według technologii wypracowanej w Polmosie Żyrardów z najwyższej jakości spirytusu produkowanego ze starannie wyselekcjonowanego polskiego żyta. Właśnie tak rodzi się harmonijny smak, który zadowoli nawet najbardziej wymagające podniebienia.

belvedere 800wi Wódka Belvedere Silver pod choinkę

Największy sukces marka Belvedere odniosła do tej pory w Stanach Zjednoczonych, ale serwowana jest w najmodniejszych klubach i na najbardziej ekskluzywnych przyjęciach na całym świecie. Fanami polskiej wódki Belvedere są m.in. Sting, Bill Clinton i Harrison Ford. Belvedere cieszy się również coraz większym uznaniem w swojej ojczyźnie – polscy konsumenci coraz częściej doceniają najwyższą jakość i wybierają produkty klasy premium.

Wódkę Belvedere Silver z limitowanej edycji kupisz w dobrych sklepach alkoholowych. Sugerowana cena detaliczna to 128 zł.

Więcej informacji o wódkach Belvedere, a także przepisy na drinki stworzone specjalnie z myślą o tegorocznych świętach znajdziecie na stronie: www.belvederevodka.com

Poniżej filmik promujący nową wódkę:

YouTube Preview Image

Źródło, zdjęcia: materiały prasowe

Powiązane artykuły