Włoska rodzina Twister

Włoska rodzina Twister

Spis treści

Styl włoski wyróżnia się mieszanką fantazji i dokładnością projektów. Dla Włochów to dziedzina kultury, która nie ustępuje miejsca malarstwu, modzie czy motoryzacji. Firma Italia Style Class-x prezentuje rodzinę krzeseł Twister.

krzesao twister5 Włoska rodzina Twister

Oryginalny kształt mebli cechuje ich „skręcona” forma oraz duży wybór kolorystyki. Produkty dostępne są w kilku opcjach siedziska i stelaża. Stelaż wykonano z metalu. Wyboru należy dokonać spośród czterech wersji: na czterech nóżkach, na jednej nodze, obrotowe lub na kółkach.

Siedziska zrobiono z nieprzezroczystej masy plastycznej lakierowanej na wysoki połysk. W zależności od upodobań mogą mieć one naklejone skórzane elementy lub w całości być tapicerowane. Na specjalne życzenie klienta portal zajmujący się sprzedażą może wysłać wzory tkanin.

krzesao twister4 Włoska rodzina Twister

Producenci zapewniają, że krzesła są stabilne i porządnie wykonane. Rodzina Twisterów to otwarta grupa, która chętnie przyjmie w swoje sąsiedztwo hokery. Będzie to bez wątpienia niepowtarzalne połączenie.

, którego ojczyzną jest Italia to synonim elegancji i nowoczesności. Wszyscy, których zachwyca włoski styl mogą zapoznać się ze szczegółową ofertą na stronie italiastyle.pl

Cena krzeseł uzależniona jest od modelu, waha się w przedziale 940 – 1465 zł.

Powiązane artykuły