Włoska robota

Spis treści

Lampy stanowią jeden z najważniejszych elementów w wystroju mieszkania. Mimo że wydają się niepozorne w porównaniu z meblami czy barwą ścian, to właśnie wybór odpowiedniego oświetlenia stanowi nierzadko poważny problem. Na rynku dostępnych jest wiele ciekawych modeli, a jak by tego było mało, co jakiś czas pojawiają się kolejne. Dzisiaj prezentujemy bardzo oryginalne lampy od Mamati.

lampa3 Włoska robota

Za nieszablonowe projekty ceramicznych lamp odpowiedzialny był włoski projektant T. Menozzi. Lampy mają opływowy kształt i swoją konstrukcją przypominają dużych rozmiarów lampiony. Niektóre z nich nawiązują do formy płomienia, inne kojarzą się z pąkiem kwiatu. Jak widać kolekcja składa się z wielu bardzo różnorodnych modeli. Mimo to, wszystkie cechują delikatną linią, subtelną kolorystyką i stylowym designem.

Nietrudno zauważyć, że każda z lamp od Mamati będzie idealna by ozdobić zarówno pokój dzienny, łazienkę czy jakiekolwiek inne pomieszczenie w twoim mieszkaniu. Jeżeli potrzebujesz więcej czasu lub informacji na temat producenta, odwiedź jego stronę.

Powiązane artykuły