Witarium Spa od I-Beauty

Spis treści

Rynek oferuje nam całe mnóstwo urządzeń, dzięki którym można stworzyć prywatne . Według potrzeb można zakupić łóżka do masażu, wanny z hydromasażem, prysznic deszczowy z biczami wodnymi, nie mówiąc już o środkach do aromaterapii, zapachach, olejkach etc. Jedyne, czego potrzebujemy to spora dawka gotówki oraz przestrzeń. Niestety, wielu z nas nie ma na tyle przestronnych mieszkań, by móc sobie pozwolić na zajęcie jednego z pomieszczeń sprzętem relaksacyjnym. Na pomoc tym wszystkim, którzy dysponują ograniczoną powierzchnią przychodzi Witarium od I-Beauty. Kompleksowe centrum ukryte pod postacią niewielkiego mebla.

witarium spa gkvs3 48 Witarium Spa od I Beauty

Trudno powiedzieć, jakim meblem dokładnie jest Witarium – jest to skrzyżowanie łóżka ze stołem. Jednak bardzo łatwo stwierdzić, jakie jest zadanie tego urządzenia- relaks i odprężenie.

Co zyskamy kupując ten produkt? Witarium to złożone źródło wszystkiego, co przyjemne. Para, prysznic z masażem, aromaterapia, drewniana wanna- małych rozmiarów, niepozornie wyglądający mebel z pewnością uprzyjemni ci każdy dzień. Dodatkowo, aby zapobiec stykaniu się nagiej skóry z drewnem, powierzchnia „łóżka” została specjalnie zabezpieczona. Teraz już bez końca będziesz mógł oddawać się przyjemnościom, jakie niesie ze sobą Wiwarium .

Więcej na: http://www.i-beauty.it/witarium/witarium_s.asp

Zobacz również:

Swarovski po raz kolejny

Pełny relaks podczas kąpieli

Dog-O-Matic

Powiązane artykuły