Wino od Franka Sinatry

Spis treści

Miłośnicy ponadczasowych piosenek jednego z najsławniejszych amerykańskich muzyków już wkrótce będą mogli delektować się winami sygnowanymi nazwiskiem Franka Sinatry.

o nazwie jednej z piosenek Franka Sinatry „Come Fly With Me” zostało wyprodukowane z najbardziej znanego czerwonego szczepu winnego na świecie – Cabernet Sauvignon. Firma The Sinatra Family Estates, należąca do potomków sławnego muzyka, zdecydowała się na stworzenie niezwykłego wina, o bogatym smaku, aromatycznym zapachu i pięknym, nasyconym kolorze. Winogrona zostały zebrane w 2007 roku z winnicy w Napa Valley, amerykańskiej krainie win. Po dwuletnim leżakowaniu w oryginalnych dębowych, francuskich beczkach trafi do sprzedaży w październiku.

W tym szlachetnym trunku o ciemnopurpurowym kolorze wyraźnie wyczuwalna jest wiśnia, z posmakiem skóry i przypraw. Wprawny nos wyczuje w „Come Fly With Me” porzeczki, wiśnie, marcepan i wanilię.

The Sinatra Family Estates wyprodukowało tylko 500 butelek tego wina. Będą one sprzedawane w specjalnych pudełkach mieszczących 6 butelek. Dodatkowo do każdego zestawu dołączona będzie płyta CD Franka Sinatry pod tytułem: „Come Fly With Me”, wydana po raz pierwszy w 1957 roku. Za pudełko z sześcioma winami trzeba będzie zapłacić 570 dolarów. Zamówienia można składać poprzez formularz na stronie internetowej: http://www.sinatrafamilyestates.com/orders.php

Powiązane artykuły