Wine & Food Noble z Centrum Wina

Spis treści

Festiwal wyrafinowanej kuchni i wina Wine & Food Noble Night z Centrum Wina odbędzie się w ostatni weekend lata – 25 września w Warszawie. W tym roku formuła została rozwinięta o drugi dzień festiwalu – Wine & Food Noble Day. Jest to wynik dużego zainteresowania i powodzenia poprzednich odsłon tego przedsięwzięcia. Organizatorami trzeciej już edycji tego prestiżowego towarzysko–kulinarnego są Noble Bank i Noble Concierge.

373x126 prawy Wine & Food Noble z Centrum Wina

Wine & Food Noble Night skupia miłośników ceniących wyrafinowane smaki kuchni z różnych stron świata. Podczas tego wyjątkowego wieczoru jury wyłoni najlepsze dania w trzech kategoriach: przystawka, danie główne i deser. Goście również będą mogli wskazać swoich zwycięzców. Dwanaście specjalnie dobranych i wyselekcjonowanych restauracji z całej Polski, będzie konkurować o przychylność gości, przygotowując najwykwintniejsze dania ze swojego menu. Potrawy będą przygotowywane na oczach zebranych widzów. Towarzyszyć temu będzie atmosfera towarzyskiego spotkania ludzi, ceniących jakość w każdym aspekcie codziennego życia. Dodatkową atrakcją będzie kulinarny pojedynek kucharzy znanych z mediów.

Drugi dzień wyjątkowego kulinarnego, a jednocześnie największego eventu winiarskiego w Polsce – Wine & Food Noble Day (26 września) to kontynuacja spotkania z wyśmienitą kuchnią i rozrywką. Dostępny jest dla szerokiej publiczności.

Przedsięwzięcie rozpocznie się w południe i potrwa do godzin wieczornych. Tego dnia będzie można spróbować specjalnego menu z wyjątkowych restauracji. Poza tym, ku uciesze smakoszy dobrych trunków, będzie możliwość degustacji kilkuset gatunków win od 36 producentów z całego świata. Miłośnicy kuchennych rewolucji będą mięli okazję wziąć udział w trwających przez cały dzień akademiach gotowania pod okiem znanych z telewizji szefów kuchni. Żądni wrażeń uczestnicy obejrzą pokazy flair, showbar, pokazy sommelierów i baristów.

bez nazwy 2 Wine & Food Noble z Centrum Wina

Informacje o biletach wstępu dla osób zainteresowanych udziałem w wydarzeniu znajdują się na tej stronie internetowej. Koszt jednoosobowego biletu to 250 złotych.

Źródło: noblenight.nobleconcierge.pl

Powiązane artykuły