Wille kompleksu golfowego Sheshan

Wille kompleksu golfowego Sheshan

Spis treści

W wielu krajach uznawany jest za sport elitarny. Wiemy, że jego historia, choć niejasna, sięga czasów starożytnych Celtów. jest grą uczącą pokory, opanowania, cierpliwości i precyzji, wymaga dużej pewności uderzenia i bystrego oka. Fenomen tej dyscypliny wciąż jednak pozostaje bardzo trudny do wyjaśnienia.

Rosnąca popularność gry polegającej na trafieniu w dołek wiąże się z coraz to liczniejszymi golfowymi inwestycjami. W Chinach, niedaleko Szanghaju, na 9,5 hektarowej wyspie, jako rozszerzenie otwartego wcześniej Sheshan Club, powstało 20 luksusowych willi kompleksu golfowego Sheshan.

kompleks golfowy sheshan1 Wille kompleksu golfowego Sheshan

Obiekt Sheshan Estate z pewością zachwyci nie tylko miłośników golfa, ale i wszystkich architektonicznych estetów. Luksusowe wille w sposób niezwykle harmonijny łączą w sobie renesansowy styl z nowoczesnymi systemami budowlanymi. Całość została oparta na koncepcji toskańskiej wioski. Stylową romańską architekturę dopełnia architektura europejskiej willi. Elementy renesansowe, jak wieże czy parterowe okna nadają miejscu prawdziwe magicznego i zarazem niezwykle luksusowego charakteru. Poczuć można się tu jak w bajce.

wille kompleksu golfowego Wille kompleksu golfowego Sheshan

Wśród dostawców systemu budowlanego znalazła się firma Reynaers Aluminium, która to jest wiodącym europejskim dostawcą wysokiej jakości systemów aluminiowych. By osiągnąć zamierzony efekt należało stworzyć projekt do złudzenia przypominający drewnianą konstrukcję. Reynaers Aluminium zaoferowało system okienno-drzwiowy CS 68 oraz system elewacyjny CW 50, który zastosowano do budowy oranżerii.

Zaproponowane i zaakceptowane przez inwestorów rozwiązania sprawiły, że projekt i wykonanie stoi na najwyższym poziomie. Perfekcyjna imitacja drewna, nowoczesna technologia, uszczelnienia akustyczne, zapewniające doskonała izolację przed hałasem czy stworzenie pełnych światła przestrzeni to tylko niektóre z efektów pracy Reynaers Aluminium.

Obiekt Sheshan Estate otwiera przed gośćmi możliwość odpoczynku w bajkowej, architektonicznej scenerii, otoczonej rozległymi pasmami zieleni. Ponadto, przybywający tu miłośnicy golfa całym dniami mogą oddać się wyczerpującym treningom i czerpać przyjemność z gry.

Inwestycja ma niezwykle ekskluzywny charakter. Jak podają statystyki z 1,3 mld mieszkańców Chińskiej Republiki Ludowej tylko około 200 tysięcy uprawia ten sport.

Powiązane artykuły