Wille dla psów

Spis treści

Kochasz swojego czworonożnego przyjaciela i chcesz żeby mieszkał w jak najlepszych warunkach? Zapomnij o budzie czy wiklinowym koszu – w ekskluzywnej willi Twój pupil poczuje się jak król. Zapraszamy do obejrzenia niezwykłych domów dla psów!

Niemiecka firma Best Friend’s Home oferuje luksusowe i niespotykane wille dla psów, które zapewnią im i wygodę, o jakiej nigdy nie marzyły. Firma proponuje domy w różnym stylu – możesz dopasować „budę” do swojego domu, albo charakteru swojego psiaka.

Model Alabama (na zdjęciu poniżej) prezentuje się niezwykle elegancko i luksusowo. Biało-granatowa kolorystyka i oryginalny design z pewnością przypadnie do gustu Twojemu przyjacielowi.

Domek o nazwie Cubix to propozycja dla lubiących nowoczesne formy i proste linie. Dzięki przezroczystym szybom Twój pupil będzie mógł cały czas obserwować podwórko.

Wielbicielom bajek o księżniczkach spodoba się domek o nazwie Fairytale. W tym różowym zameczku z chęcią zamieszkają mniejsze pieski, które lubią być rozpieszczane.

Willa Lonneberga zachwyci Cię swoim klasycznym wyglądem. Ta niecodzienna buda wygląda jak miniaturka domu, które znamy z przedmieścia. Twój czworonożny przyjaciel będzie się tu czuł “jak w domu”.

Wille dla psów niemieckiej firmy wykonano z materiałów wysokiej jakości, które przetrwają nawet najgorsze warunki pogodowe. Domki są dostępne w różnych rozmiarach. Taka niecodzienna buda kosztuje ok. 4 000 euro. Więcej informacji na stronie producenta: http://www.bestfriendshome.com/

Powiązane artykuły