Willa na Florydzie czeka na właściciela

Willa na Florydzie czeka na właściciela

Spis treści

Wspaniała rezydencja może być Twoja! Efektowna willa na Florydzie właśnie zmienia właściciela. Bynajmniej nie jest to zwyczajny dom, lecz pałacyk w renesansowym stylu wzniesiony w miasteczku Boca Raton, tuż nad Oceanem Atlantyckim.

royal palm1 Willa na Florydzie czeka na właściciela

Termin aukcji posesji o powierzchni 2300 m² wyznaczony jest na 11 lipca. Jak dotąd nie podano ceny minimalnej, jednak zdaniem ekspertów punktem wyjścia będzie 250,000 dolarów. Dom posiada 6 sypialni, windę, kryty basen, teatr, pokój do degustacji win oraz 150 metrowe miejsce przeznaczone do dokowania łodzi. Willa posiada również taras z widokiem na ocean oraz basen, w którym możesz się ochłodzić w upalne, letnie dni.

Chwilę odprężenia zapewni prywatny salon spa. Rezydencja należy do największych w okolicy i przewyższa inne budowle wyszukanym stylem. Posiada dwupoziomowy pokój dzienny z podłogą z drewna hikorowego, natomiast strop wykończono kasetonami sufitowymi.

Gabinety (oddzielne dla pani i pana domu) znajdujące się w skrzydle głównym sąsiadują z sypialnią finezyjnie zwieńczoną kamiennymi łukami. Warto nadmienić, iż willa znajduje się w atrakcyjnej okolicy z dostępem do pola golfowego, klubu fitness, kortów tenisowych, basenu oraz wielu innych atrakcji.

royal palm4 Willa na Florydzie czeka na właściciela

 royal palm5 Willa na Florydzie czeka na właściciela

Powiązane artykuły