Willa Barrego Manilow na sprzedaż

Willa Barrego Manilow na sprzedaż

Spis treści

Barry Manilow, znany amerykański piosenkarz, zamierza sprzedać swoją rezydencję stojącą na kalifornijskiej plaży w Malibu. Gniazdko z 4 pokojami sypialnymi to współczesny dom konstrukcją przypominający geometryczną bryłę.

Najciekawszą aranżacją wnętrza może poszczycić się dwustopniowy pokój dzienny z przestronnym oknem wychodzącą wprost na otwarte wody oceanu. Dom oddzielony jest od pomieszczeń gościnnych wybrukowanym dziedzińcem, co daje mieszkańcom poczucie niezależności i komfortu.

barry manilow dom6 Willa Barrego Manilow na sprzedaż

Budynek mieści gabinet, pokój wypoczynkowy z kominkiem a także łazienkę z wanną z hydromasażem zamontowaną tuż obok okna. Dzięki temu, podczas wieczornej kąpieli można podziwiać zapierający dech w piersiach zachód słońca. Manilow obniżył już cenę domu z 12.6 do 10.9 milionów dolarów.

Dom wzmocniony jest imponującą ilością betonu, aby uchronić go od niekorzystnego działania wody. Jednym z mankamentów jest kamieniste wybrzeże i niewielki skrawek piaszczystej plaży, jednak szum oceanu rekompensuje wszelkie niedogodności.

barry manilow dom2 Willa Barrego Manilow na sprzedaż

barry manilow dom3 Willa Barrego Manilow na sprzedaż

Zobacz również:

Witarium Spa od I-Beauty

Torba na laptopa

L’Or de Vie od Dior

Powiązane artykuły