Willa Audigiera na sprzedaż!

Willa Audigiera na sprzedaż!

Spis treści

Siedem łazienek, siedem sypialni i jeden garaż, mieszczący aż cztery samochody. Jako bonus – Rolls Royce Phantom 5. Pakiet tych wszystkich dóbr kosztuje, bagatela, 8 299 000 dolarów!

christian audigier home Willa Audigiera na sprzedaż!

Znany francuski projektant mody i przedsiębiorca Christian Audigier, znany z wykorzystania motywów tatuaży Eda Hardy’ego w modzie,  sprzedaje swoją willę, którą cieszył się zaledwie trzy lata. W ten sposób mamy okazję przekonać się, jak żyje i gdzie spędza czas jeden ze światowych cele brytów. Jak widać na zdjęciach może w nim odetchnąć pełną piersią… Duży obejmuje również prywatny bar, basen i bibliotekę, a także salę multimedialną i biura.

Audigiera to dwór pochodzący z 1920 roku, utrzymany w stylu budowli śródziemnomorskich. Usytuowany jest w Hancock Park w Los Angeles.

christian audigier los angeles home Willa Audigiera na sprzedaż!

Powszechnie znaną skłonność artysty do kiczu można zaobserwować w wystroju wnętrz jego ogromnego domu. Różowe kanapy zdobiące przestronny salon z ciemnymi parkietami czy motyw zebry w zaciszu sypialni oraz ornament w kształcie różowo-złotej korony na tle eleganckiego living roomu nie każdemu mogą przypaść do gustu.

Zdjęcia: stylefrizz.com

Powiązane artykuły