Whisky Chivas w kreacji Lacroix

Spis treści

Limitowana edycja szkockiej marki Chivas w rzeźbionej butelce autorstwa projektanta Christiana Lacroix zachwyci wszystkich koneserów alkoholi.

chivas Whisky Chivas w kreacji Lacroix

Inspiracją dla stworzenia tego wyjątkowego opakowania był styl haute couture, który już wielokrotnie był obecny w projektach Christiana Lacroix. Do wykonania unikalnego wzoru na butelce wykorzystano technikę dekoracji laserowej. To właśnie dzięki niej, finezyjny projekt Lacroix doskonale współgra z bursztynową barwą . Srebrzysto-złota butelka prezentuje się niezwykle elegancko i luksusowo.

Marka Chivas Regal, stworzona przez braci Chivas w XIX wieku, to jeden z najbardziej cenionych producentów na świecie. Receptura wytwarzania tego szlachetnego trunku objęta jest ścisłą tajemnicą od ponad 200 lat.

Chivas plasuje się w kategorii marek super premium i jedynie topowi designerzy tworzą dla tej wybornej . W podobnych projektach wzięli już udział architekt Evan Douglis oraz projektant Aleksander McQueen.

Chivas 12 Magnum w opakowaniu zaprojektowanym przez Christiana Lacroix jest dostępna tylko w dobrych sklepach alkoholowych. Sugerowana cena za 1,5 l to 500 złotych.

Powiązane artykuły