Warsztaty Mody i Dziennikarstwa

Spis treści

Pierwsze skojarzenie ze słowem „”? Hobby, pasja, zawód. Jeśli choć jeden z podanych wariantów pasuje do Twojej odpowiedzi, koniecznie skorzystaj z okazji do poszerzenia wiedzy na temat praktycznych aspektów mody.

Fashion Project i Centrum Cybernetyki zapraszają do uczestnictwa w trzeciej edycji Warsztatów Dziennikarstwa Modowego. Start już 13 września. Miejsce – Warszawa. Projekt łączy wiedzę o modzie, analizę trendów oraz historię mody. Odbędą się również zajęcia poświęcone trendom współczesnym, warsztaty pisarskie, a także z zakresu krytyki mody. Warsztaty skierowane są do osób, które interesują się modą i pisarstwem. W czasie wykładów uczestnicy zdobędą informacje nt. zasad i funkcjonowania dziennikarstwa w świecie mody. Dziennikarz mody powinien bacznie obserwować zmieniające się trendy, wyłapać perełkę spośród projektantów i odróżnić dobre od złych.

Program warsztatów obejmuje ćwiczenia praktyczne, udział w wydarzeniach modowych, komentowanie i relacjonowanie tych wydarzeń, wizytę w redakcji magazynu modowego, wykłady gości specjalnych. W gronie prowadzących znajdą się takie osobowości, jak m. in.: Ana Finel Honigman – dziennikarka pisząca do wiodących tytułów modowych w Europie, Agata Passent – stała felietonistka miesięcznika “Twój STYL”, Marcin Kolczynski (TVN).

Szczegółowy program znajduje się na tej stronie internetowej. Warsztaty potrwają do 17 września. Zajęcia będą odbywały się w godzinach 10.00-14.00. Przewidziana grupa uczestników obejmuje 20 osób. Koszt pięciodniowych warsztatów wynosi 690 złotych. Informacje i zapisy: info@fashionproject.pl

Źródło: cybernetyki222.pl

Powiązane artykuły