Warsztaty barmańskie dla firm – pomysł na udaną imprezę dla pracowników!

wybor barmana

Spis treści

Warsztaty barmańskie stanowią ciekawy sposób na urozmaicenie imprezy integracyjnej dla pracowników. Jak je zorganizować? Sprawdź najważniejsze informacje, które pomogą Ci w urządzeniu niesamowitej imprezy firmowej!

Dlaczego warto wybrać warsztaty barmańskie dla firm?

Umiejętność przygotowywania różnorodnych drinków może być bardzo pomocna w wielu sytuacjach – na urodzinach, weselu czy podczas randki w domowym zaciszu. Doskonałym sposobem, by poznać tajniki mieszania drinków, są warsztaty barmańskie – https://mobilni-barmani.pl/warsztaty-barmanskie/ które organizowane są przez firmy posiadające duże doświadczenie w usługach barmańskich.

Warsztaty barmańskie prowadzone przez doświadczonego barmana mogą być również świetnym sposobem na imprezę firmową. Stanowią ciekawe urozmaicenie spotkania i jednocześnie dają możliwość zdobycia nowych umiejętności. Ponadto mogą świetnie integrować ze sobą pracowników.

Warsztaty barmańskie – stacjonarnie i przez internet

Obecnie warsztaty barmańskie organizowane są w dwóch głównych wariantach, czyli stacjonarnie oraz przez internet.

Warsztaty stacjonarne odbywają się najczęściej w siedzibie organizatora lub też w innym uzgodnionym miejscu, na przykład w firmie. Podczas takich warsztatów uczestnicy mogą na żywo uczyć się przygotowywania rozmaitych mikstur i korzystać ze wsparcia specjalisty. Można wtedy uzyskać również najlepszy stopień integracji pracowników.

Alternatywa to warsztaty barmańskie odbywające się przez internet. W ostatnim czasie stały się one bardzo popularne, ponieważ dzięki nim można uczestniczyć w zajęciach bezpiecznie, w zaciszu własnego domu. To powoduje, że są one sposobem na integrację i zapewnienie pracownikom dobrej rozrywki po pracy wtedy, gdy zwykłe spotkanie nie jest możliwe. Uczestnicy wydarzenia otrzymują wtedy specjalne boksy, w których znajdują się potrzebne alkohole oraz akcesoria do przygotowywania drinków. Następnie mogą mieszać je przed ekranami własnych komputerów.

Jak zorganizować warsztaty barmańskie dla pracowników?

Najlepiej wybrać firmę, która prowadzi warsztaty barmańskie na zamówienie i może zająć się kompleksowo ich urządzeniem – zarówno w formie stacjonarnej, jak i przez internet.

Warto wcześniej zapoznać się z różnymi ofertami firm i poznać ich programy, aby wybrać najciekawszą ofertę. Najlepiej, aby firma posiadała również duże doświadczenie w organizacji takich warsztatów oraz miała pozytywne opinie od swoich klientów.

Wobec tego warsztaty barmańskie dla pracowników firmy mogą być doskonałym wyborem na imprezę integracyjną – także wtedy, gdy nie mogą być zorganizowane stacjonarnie.

Powiązane artykuły