Wanna ze szklanymi ściankami

Spis treści

Włoskie wanny firmy Gruppo Treesse urzekają swoim nowoczesnym designem. Pomysł ze szklanymi panelami w ściankach wanny spodoba się miłośnikom innowacyjności i minimalizmu.

Wanna Vision projektu Paolo Parea wygląda lekko i nowocześnie. Niekonwencjonalne szklane ścianki sprawią, że Twoja stanie się bardziej przestronna i jasna. Dostępna jest w kolorach białym, czarnym i biało-czarnym – dzięki tym klasycznym barwom wanny prezentują się stylowo i nowocześnie.

Poza wyróżniającym się wyglądem, wanny Gruppo Treesse oferują na wysokim poziomie. Każda półprzezroczysta wanna wyposażona jest w hydromasaż, radio i odtwarzacz muzyki. Dodatkowym atutem jest możliwość uruchomienia chromoterapii czyli leczenia kolorami. W zależności od samopoczucia możesz włączyć światło odpowiedniego koloru: czerwony pobudza, pomarańczowy ożywia i regeneruje, żółty wzmacnia, zieleń relaksuje i uspakaja, a błękit wycisza. W wannie Vision zamontowano też wygodne podparcie pod głowę oraz antypoślizgowe dno. Kąpiel w takiej wannie to z pewnością uczta dla zmysłów!

Więcej informacji na stronie Gruppo Treesse.

Powiązane artykuły